Dinamik Ürün Yükleme Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dinamik Ürün Yükleme Özelliği Geliştirilmiştir

Dinamik Ürün Yükleme Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Dinamik Ürün Yükleme Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Dinamik Ürün Yükleme özelliği ilk olarak T-Soft müşterilerinin hizmetinde

Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda alıştığımız, sayfanın sadece küçük bir kısmının ilk yüklemede geldiği, kaydırma çubuğunu aşağı indirdikçe sayfanın kalanının yüklenmeye devam ettiği dinamik ürün yükleme özelliğini e-ticaret'e uyarlayarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bu sayede e-ticaret siteleri, sayfalama sorunlarından kurtulmakta müşterilerini yormadan keyifle daha fazla ürün gösterebilmekteler.

T-Soft e ticaret sisteminde bir sayfada gösterilecek ürün sayısı yönetilebilmekte idi, fakat yüksek rakamlar yazıldığında sitenin fazla trafik kullanmasına sebep olmaktaydı, diğer taraftan bir sayfada fazla ürün yüklenmesi sitenin çok yavaş açılmasına ve ziyaretçinin siteden ayrılmasına sebep olmaktadır.

Dinamik ürün yükleme ile sitede sadece 10-15 ürün yüklenmekte, sayfa çok hızlı açılmakta, kaydırma çubuğu sayfanın altına geldiğinde, diğer ürünler o zaman yüklenmeye başlamaktadır.

Daha önce geliştirilmiş olan Lazy Load - kaydıkça resim yükleme ise bu geliştirmeden farklı bir özelliktir. Lazy Load - kaydıkça resim yükleme, sayfada ilk seferde yüklenmiş olan tüm ürünlerin resimlerinin yüklenmesini engellemekte, kaydırma çubuğu ile aşağı inildikçe resimleri yüklenmekte idi. Bu iki özellik birbirinden ayrı ve birbirini tamamlayıcı özellikler olmaktadır.

Hem Lazy Load hem de Dinamik Ürün Yükleme aktif ise, kaydırma çubuğu aşağı indikçe, hem ürünler yüklenmeye devam etmekte, hem de müşterinin ekranında görünen kısmın resimleri o an yüklenmektedir.

Dinamik ürün yükleme modülü, site bazında özel uygulama gerektirmektedir. Paketlerimizde standart olarak sunulmamaktadır. İlave modüller kısmından satın alınarak kullanılabilecektir.

Özellik yüksek ziyaretçi alan sitelerde, çok etkili olmaktadır. Günde 50.000 ve üzeri ziyaretçi alan www.e-tesettur.com.tr www.aldido.com sitelerinde Dinamik Ürün Yükleme aktif olup özellik incelenebilir.

Performans demek T-Soft demek. Ar-Ge demek T-Soft demek.

T-Soft eticaret ile yenilenmeye devam edin.

Yazan:
Konu: Dinamik Ürün Yükleme Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Dinamik Ürün Yükleme Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
16.07.2014