Denizbank Yeni Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Denizbank Yeni Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır

Denizbank Yeni Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Denizbank Yeni Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Denizbank yeni E-ticaret sanal pos altyapısına göre yeniden entegrasyon sağlanmıştır.

Eskiden bu yana Denizbank sanal posu kullanan müşterilerimiz, mevcut poslarını kullanabilmektedirler, fakat bir süre sonra bu pos altyapısı devre dışı bırakılabileceğinden dolayı eticaret sitelerinde bulunan sanal posları yeni Denizbank pos yapısına göre güncellemelerinde fayda bulunmaktadır.

Resimde görüldüğü gibi eski ve yeni olmak üzere iki posta aktif durumdadır, müşterilerimiz sanal posları 3d secure ise, ilgili kutucuğu tıklayarak aktifleştirmeleri gerekmektedir.

Kolay ve esnek yönetilebilen alt yapısı sayesinde T-Soft e ticaret yazılımı kullanıcıları, sanal pos kurulumlarını kendileri yapabilmektedirler.

E-ticaret sitesi için yeni Denizbank sanal pos başvurusunda bulunacak müşterilerimizin 3D model olarak "3dPay" tercihini bankaya iletmeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi destek ekibimizden alınabilir.

T-Soft e-ticaret sistemleri hep yanınızda.

Yazan:
Konu: Denizbank Yeni Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Denizbank Yeni Sanal Pos Entegrasyonu Tamamlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
10.12.2013