Çoklu İndirim Kampanyasında Varyant Esnekliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Çoklu İndirim Kampanyasında Varyant Esnekliği Geliştirilmiştir

Çoklu İndirim Kampanyasında Varyant Esnekliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Çoklu İndirim Kampanyasında Varyant Esnekliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret siteleri için kampanya imkanları olmazsa olmazlardandır. Tüketici ile iletişim kurmak için bir sebep, bir müşteriye birden çok ürün satmak için fırsattır.

En son geliştirilen Çoklu indirim modülü - Çok al az öde kampanyası eşsiz özellikleri ile, Türkiye E-ticaret pazarına yeni bir soluk getirmiş ve bir çok projemiz tarafından hızla kullanılmaya başlanmıştır.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda kampanya modülünde geliştirmeler yapılmıştır.

Bir ürünün birden fazla alındığı durumda alım aralıklarına göre fiyat indirimi imkanı sağlayan kampanya modelinde bir örnek ile ifade edersek, T-Shirt 10 TL iken, 10-20 adet arası alımda %50 indirim yapılmaktadır. Bu durumda müşteri 10 tshirt aldığında 100 TL yerine 50 TL ödeyecektir.

Yeni yapılan geliştirme ile, müşterinin hangi renk veya bedenden alındığına dikkat edilmemekte ve ürünün alım sayısı hesaplanmaktadır. Bu durumda müşteri ürünün sadece belirli bir renk veya bedenini adetli olarak almak durumunda kalmayıp, farklı renk ve bedenlerden azar alarak toplamda hedeflenen adeti yakalayabilecektir.

E-ticaret T-Soft ile güzel.

Yazan:
Konu: Çoklu İndirim Kampanyasında Varyant Esnekliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Çoklu İndirim Kampanyasında Varyant Esnekliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
18.01.2014