BKM Ekspress Entegrasyonu Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

BKM Ekspress Entegrasyonu Geliştirilmiştir

BKM Ekspress Entegrasyonu Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; BKM Ekspress Entegrasyonu Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

BKM Ekspress ödeme entegrasyonu geliştirilmiştir.

Bankalararası Kart Merkezi tarafından oluşturulan ortak ödeme sistemi BKM Ekspress ile bir defa kaydedilen kredi kartlarının e-ticaret sitelerinde tekrar girmeye gerek kalmadan güvenli bir biçimde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

BKM Express hızlı ve kolay bir ödeme sistemidir. BKM Express ile internet üzerinden kart bilginizi paylaşmadan alışveriş yapabilir, iPhone ve Android uygulamaları üzerinden ise para gönderebilirsiniz.

BKM Ekspress ödeme yönteminde Akbank, Bank Asya, Finansbank, Garanti Bankası, TEB, İş Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi, İng Bank ve Ziraat Bankası kartları bulunmaktadır.

T-Soft müşterileri BKM ile iletişime geçerek, sözleşme sürecini tamamladıktan sonra sitelerine entegre edebileceklerdir.

BKM ekspres ile iletişime geçerek ortak kampanyalar yapabilir, bu kampanyalar ile BKM tarafından sitenizin tanıtılmasını sağlayabilirsiniz.

T-Soft projelerinden Motosella'nın BKM ekspress ile aktif bir kampanyası bulunmakta olup, BMK sitesinden de duyurulmaktadır.

Bu şekilde BKM sitesine giren her gün on binlerce e-ticaret müşterisinin sizden ve kampanyanızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının durgunluğunu BKM Ekspress entegrasyonu ile ticarete dönüştürün.

E-ticaret T-Soft'la güzel.

Yazan:
Konu: BKM Ekspress Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; BKM Ekspress Entegrasyonu Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
15.07.2014