Ayarlara Ait Geçmişi Görüntüleme ve Aktifleştirme Özelliği Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ayarlara Ait Geçmişi Görüntüleme ve Aktifleştirme Özelliği Geliştirilmiştir

Ayarlara Ait Geçmişi Görüntüleme ve Aktifleştirme Özelliği Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ayarlara Ait Geçmişi Görüntüleme ve Aktifleştirme Özelliği Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret yazılımı, binlerce projenin onlarca farklı sektörde aynı yazılımı kullanabilmesini, esnek alt yapısı ile mümkün hale getiriyor.

Farklı sektörlerde, değişik taleplerin karşılanması yüzlerce ayar seçeneği ile mümkün oluyor. Ayar seçenekleri arttıkça, çok küçük detaylara kadar müşterinin kendi isteklerine göre e-ticaret sitesini düzenleyebilmesi ile beraber bilinçsiz kullanımlarda kontrol kaybı da söz konusu olabiliyor.

E-ticaret sitesinin yöneticilerinin ayarlarda yaptıkları değişiklikler, site üzerinde farklı durumlar meydana getiriyor, yapılan işlemlerin tespit edilememesi ise bu durumları büyük problemler haline getirilebiliyor.

Hiç durmadan daha mükemmelini yapmak için çalışan T-Soft yazılım ekibi, harika ötesi bir geliştirme daha gerçekleştirdi. Artık her ayar değişimini site kayıt etmekte, bir problem olduğunda, aşağıda yer alan resimde görüldüğü gibi ilgili ayar için ayar geçmişi açılabilmektedir.

Ayar geçmişinde, hangi yöneticinin, hangi tarihlerde değişiklik yaptığı, hangi bilgiyi değiştirdiği görüntülenebilmekte, bu ayar değişimlerinden hangisine dönülmek istiyorsa, resimde görüldüğü gibi kolayca gerçekleştirilmektedir.

Yapılan ayar değişikliği, e-ticaret sitesi yöneticileri tarafından mı gerçekleştirilmiş, öyleyse hangi yönetici bunu gerçekleştirmiş, eski seçili olan neymiş, ilk baştaki neymiş, daha sonra ne olmuş, bir T-Soft destek uzmanı mı bu ayarı değiştirmiş gibi bir çok sorunun cevabı kolaylıkla alınmakta ve çözümlenmektedir.

Türkiye e-ticaret pazarının büyüyebilmesi için T-Soft olarak üzerimize düşeni yapıyor ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

Yazan:
Konu: Ayarlara Ait Geçmişi Görüntüleme ve Aktifleştirme Özelliği Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ayarlara Ait Geçmişi Görüntüleme ve Aktifleştirme Özelliği Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
22.01.2014