Arama Sayıları ve Sonuçlarını Gösteren Ürün Arama İstatistikleri Geliştirilmiştir. T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Arama Sayıları ve Sonuçlarını Gösteren Ürün Arama İstatistikleri Geliştirilmiştir.

Arama Sayıları ve Sonuçlarını Gösteren Ürün Arama İstatistikleri Geliştirilmiştir.

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Arama Sayıları ve Sonuçlarını Gösteren Ürün Arama İstatistikleri Geliştirilmiştir. E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

İstatistikler e-ticaret siteleri için en önemli verilerdir. Ne raporu olursa olsun, derlenmiş her veri bir anlam içerir ve okuyabilen için büyük faydalar sağlar.

Son yapılan istatistiki rapor ürün arama üzerine geliştirilmiştir.

E ticaret sitesi içinde, ürün arayan müşterinin ne aradığını detayları ile bilmek, müşterinin eticaret sitesinde hangi ürünleri almak istediğini anlamaktır. O zaman tek yapmak gereken, bu ürünler satılmıyorsa, tedarik ederek siteye eklemektir.

Eğer arama sonuçlarında aranan kelime gelmiyor fakat aslında o ürün sitede bulunuyorsa, rapor ekranında bu bilgi verilmekte, ilgili kelimenin kaç ürün getirdiği görünmektedir. Aslında sitede yer alan ürün, karakter hatalarından dolayı veya ürünün halk arasında yaygın olan isminden dolayı görünmüyorsa, ilgili ürünlerin düzenleme sayfalarında Arama Kelimeleri kısmına bu kelimeler yazılarak, ürünün bulunması sağlanabilir.

Rapor sayfasında sırayla, aranan kelime, arama sayısı, çıkan sonuç sayısı, ilk arama tarihi ve son arama tarihi bilgileri görünmektedir.

İstenirse tek tıklama ile, ilgili kelimenin sitede araması yapılarak çıkan sonuçlar incelenebilecektir.

Rapor ekranında en popüler sonuçlar grafiksel olarak görünmekte, istenirse aranma sayısına göre, istenirse çıkan sonuç sayısına göre grafiksel rapor görünmektedir.

Çıkan sonuçlar istenile başlığa göre sıralanabilmekte, bir sayfada görünen sonuç sayısı değiştirilebilmektedir.

Çıkan sonuçların sayısının çok fazla olduğunda kolayca bilgilere ulaşılabilmesi için bir çok filtreleme seçeneği eklenmiştir.

Rapor sayfasına ulaşmak için, İstatistikler / Ürün İstatistikleri / Arama İstatistikleri bağlantısını tıklamak yeterlidir.

E-ticaret T-Soft e ticaret sistemleri ile başka bir güzel!

Yazan:
Konu: Arama Sayıları ve Sonuçlarını Gösteren Ürün Arama İstatistikleri Geliştirilmiştir.
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Arama Sayıları ve Sonuçlarını Gösteren Ürün Arama İstatistikleri Geliştirilmiştir.
Yazan: T-Soft Destek
07.12.2013