Ana Sayfa Öncesi İntro Sayfası Kullanabilme İmkanı Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ana Sayfa Öncesi İntro Sayfası Kullanabilme İmkanı Sağlanmıştır

Ana Sayfa Öncesi İntro Sayfası Kullanabilme İmkanı Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ana Sayfa Öncesi İntro Sayfası Kullanabilme İmkanı Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret sitesinin girişine ana sayfa öncesinde bir intro-giriş sayfası yerleştirilerek, müşteri karşılanabilmektedir.

Bu sayfa HTML olarak müşteri tarafımdan istenildiği gibi tasarlanarak, hazırlanabilmektedir. Sitenin ana sayfasına geçiş için, www.alan-adiniz.com/?ref=intro bağlantısıni ilgili buton veya resime yüklemek yeterlidir.

Özellik tüm paketlerimizde kullanılabilmektedir.

Özelliği kullanabilmek için, yönetici panelinde Ayarlar / Yayınlanma Durumu bölümü tıklanır, en altta yer alan intro sayfası isimli alan aktifleştirilir. Resimde de yer aldığı gibi HTML olarak düzenle veya Editör ile düzenle alanlarından içerik girilmelidir. Aksi durumda boş beyaz bir sayfa görünecektir.

Bu özellik sayesinde, etkili bir karşılama sayfası yapılabilir, yalnız bu gibi sayfaların ziyaretçinin e-ticaret sitesine erişimini geiktirdiği için iyi planlanarak kullanılması gerekmektedir. Çok faydalı olabilmek ile beraber zarar da getirebilecektir.

T-Soft e-ticaret ile esnekliğin sınırlarını zorlayın.

Yazan:
Konu: Ana Sayfa Öncesi İntro Sayfası Kullanabilme İmkanı Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ana Sayfa Öncesi İntro Sayfası Kullanabilme İmkanı Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
22.03.2014