Alışveriş Puanının Ürün Detayında Parametrik Olarak Gösterilmesi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Alışveriş Puanının Ürün Detayında Parametrik Olarak Gösterilmesi Sağlanmıştır

Alışveriş Puanının Ürün Detayında Parametrik Olarak Gösterilmesi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Alışveriş Puanının Ürün Detayında Parametrik Olarak Gösterilmesi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

Puan modülü e-ticaret sitelerinde alışveriş yapan üyelerin, e-ticaret sitesine olan sadakatini artıran bir kampanya modülüdür. Müşterinin her yaptığı alışveriş sonrası bir puan kazanması ve bu puanların belirli bir baremi aştığında hediye çekine dönüştürülmesi şeklinde kullanılır.

Alışveriş yapan müşteri, biriken puanlarını değerlendirmek için, ikinci bir alışverişte yine aynı siteyi tercih edecek ve her bir müşteriden gerçekleşen satış miktarı bu sayede artacaktır.

Müşteri eticaret sitesi içerisinde üye panelinde, kazandığı puanları ve harcadığı puanları da görebilmektedir. Bu sayede müşterinin aklının karışmayacağı şeffaf bir puan sistemi oluşturulmuş olmaktadır.

Müşteriye sadece alışverişlerinden değil, site içerisindeki farklı aktivitelerinden de puan verilebilmektedir.

Kampanya yönetimine erişmek için Sipariş / Kampanya / Puan Sistemi menüsünden erişim sağlanır.

Müşteriye gönderilen e-posta şablonu isteğe göre tasarlanabilmektedir. E-posta içerisinde yer alacak cümleler istenildiği gibi belirlenebilmektedir.

Puan kazanımı istenirse her alışveriş karşılığında gerçekleşebilmekte, istenirse, müşterinin sitede yer alan ürünlere yorum yapması, siteye üye olması, e ticaret sitesinde bulunan anketleri oylaması gibi durumlarda da gerçekleşebilmektedir.

Her bir seçenekte farklı bir puan vermek mümkündür.

Müşteri her kazandığı puanı ayrıntılı olarak üye menüsü içerisinde görebilmektedir.

En düşük hediye çeki oluşturma değeri alanına yazılan tutara göre de biriken puanların çeke dönüşmesi sağlanmaktadır. Çek oluştuğunda müşteriye bilgi mesajı gitmekte, ayrıca müşteri üye panelinde hediye çeklerim kısmında oluşan çeki görebilmektedir.

Yapılan son geliştirme ile müşteri üye detayı sayfasında, her bir ürünü alması durumunda ne kadar puan kazanabileceğini görmesi sağlanmıştır.

Ayarlar / Genel Ayarlar / Ürünler Sayfası ayarlarında Ürün Detayda Para Puan Gösterilsin seçeneği aktifleştirilerek, ürün sayfasında kazanılan puan görüntülenebilmektedir.

Puan gösterimi parametre olarak kullanılmak istendiğinde {$U.PARA_PUAN}parametresi kullanılabilir.

{$U.PARA_PUAN_GOSTER} parametresi de 1 veya 0 olarak değer almakta, ayarlarda bu seçimin aktif veya pasif olduğunu belirlemektedir.

T-Soft eticaret sistemlerinin eşsiz şablon mimarisi ile, farklı mesaj ve gösterim seçenekleri ile e-ticaret sitesindeki görünümü farklılaştırılabilmektedir.

T-Soft e-ticaret sistemleri ile, esnekliğin sınırlarını keşfetmeye devam edin.

Yazan:
Konu: Alışveriş Puanının Ürün Detayında Parametrik Olarak Gösterilmesi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Alışveriş Puanının Ürün Detayında Parametrik Olarak Gösterilmesi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
30.12.2013