Açılır Pencerede Ürünle İlişkili Farklı Ürün Gösterimi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Açılır Pencerede Ürünle İlişkili Farklı Ürün Gösterimi Sağlanmıştır

Açılır Pencerede Ürünle İlişkili Farklı Ürün Gösterimi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Açılır Pencerede Ürünle İlişkili Farklı Ürün Gösterimi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

T-Soft e-ticaret sistemlerinden mükemmel bir geliştirme haberini daha duyuruyoruz.

Daha önce geliştirdiğimiz ve pazarda bir ilk olan, sepete ürün eklendiğinde açılan pencerede, o ürünler birlikte alındığında bir fırsat sunan tamamlayıcı ürün kampanyası müşterilerimizin büyük teveccühü ile karşılandı.

Yukarıda bulunan resimde görüldüğü gibi, sepete Kalem Set ürünü eklendiğinde, bir pencere açılıyor ve müşteriye o an için eğer Çinili Vazo'yu da alırsa 89 TL yerine 70 TL'ye alabileceğini söylüyor.

Çinili vazoyu daha sonra tek başına alırsa, bu fiyattan faydalanamayacak.

Yeni yapılan geliştirme ise, bu şekilde tamamlayıcı ürün fırsatı sunmak istemeyen ancak yine müşteriye ilişkili ürünleri sunmak isteyenler için düşünülmüş

E-ticaret sitesinde sepete ürün eklendiğinde, tamamlayıcı ürün yerine, o ürünle ilgili diğer ürünler, ikame ürünler, aksesuarlar da tercihe bağlı olarak görülebiliyor.

Ticari yazılım entegrasyonu olan müşterilerimiz ERP'ler üzerinden bu ilişkili ürünleri T-Soft'un mükemmel web servis mimarisi ile aktarabilmekte.

Yine bu açılan pencerenin kodlarına da Şablon yönetimi mimarisinden erişim mümkün olmakta ve çok farklılaştırılabilmektedir.

Ayarlar / Genel Ayarlar / Açılır Pencere Ayarları bölümünden ulaşılabilecek ayarlarda, açılan sepet penceresinde, hangi ürünlerin çıkacağı yönetilebilmektedir.

Bir e-ticaret yazılımından daha ötesi.

T-Soft bir e-ticaret rüyası

Yazan:
Konu: Açılır Pencerede Ürünle İlişkili Farklı Ürün Gösterimi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Açılır Pencerede Ürünle İlişkili Farklı Ürün Gösterimi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
12.02.2015