Açılır Pencerede Tamamlayıcı Ürün Fırsatı Kampanyası Geliştirilmiştir T-Soft e-ticaret
0

Gün

0

Saat

0

Dakika

0

Saniye

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Açılır Pencerede Tamamlayıcı Ürün Fırsatı Kampanyası Geliştirilmiştir

Açılır Pencerede Tamamlayıcı Ürün Fırsatı Kampanyası Geliştirilmiştir

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Açılır Pencerede Tamamlayıcı Ürün Fırsatı Kampanyası Geliştirilmiştir E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

12 yılı aşkın bir süredir, Türkiye'de e-ticaret sektöründe ilkleri girişimciler ile buluşturan T-Soft yine bir ilki gerçekleştiriyor.

Çapraz satışlar ile tüketiciye daha fazla ürün aldırarak, sepet ortalamasının yükseltilmesini sağlayan, açılır pencerede tamamlayıcı ürün gösterimi özelliği geliştirilmiştir.

Bu kampanya sayesinde müşteri sepete ürün eklediği zaman, ikinci bir ürünü beraber alma şartı ile, ikinci üründe özel bir fiyat teklifi sunulmaktadır.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, kalem set ürününü sepetine eklemiş olan müşteriye 3 ürün için bu fırsat sunulmuştur. Müşteri Kalem set ile beraber alma şartıyla Çinili Vazo'yu 89,90 TL yerine 70,80 TL'ye alabilecektir.

Eğer sepetinde Kalem Set olmasaydı, Çinili Vazo fiyatı yine 89,90 TL olacaktı.

Bu fırsatlar, sepetine ürün eklediği anda, açılır pencerede geldiği için, müşterinin görmeme imkanı da bulunmuyor.

Aşağıdaki yer alan resimde de, tamamlayıcı ürün kampanyasının olmadığı bir ürün sepete atıldığında açılan pencerenin görünümü olmakta.

Yönetim panelinde, ürün detay penceresinde, Tamamlayıcı Ürünler başlığı altından, bir ürünün tamamlayıcı ürünleri eklenebilmekte ve beraber alma şartı ile olan fiyat fırsatı girilebilmektedir.

Bu kampanyada ürüne tek bir fiyat tanımlama zorunluluğu da yoktur. Örneğin Çinili Vazo kalem set ile birlikte alındığında, 89,90 TL'den 70,80 TL'ye inerken, başka bir ürünle birlikte alındığında 40 TL'ye düşebilir. Her üründe farklı bir fiyatlama ile en uygun çapraz avantaj sağlanabilmektedir.

Sepet kodlamasına şablon yönetiminden kolaylıkla müdahale edilebilmekte ve stil yönetimi ile tasarımı değiştirilebilmektedir.

Esnekliğin tüm sınırları zorlanmakta ve e-ticaret sitesi yöneticisine istediği sonuca ulaşabilmesi için imkan tanınmaktadır.

Kampanya modülü Proactive paket ve üzeri paketlerimizde kullanılabilmektedir.

Sepet ortalamasını yükseltmek için tüm müşterilerimizi bu kampanyayı uygulamaya davet ediyoruz. Kazanmak elbette herkesin hakkı ama öncelik T-Soft e-ticaret altyapısı kullanan girişimcilerindir.

E-Ticaret T-Soft ile bir başka keyifli.

Yazan:
Konu: Açılır Pencerede Tamamlayıcı Ürün Fırsatı Kampanyası Geliştirilmiştir
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Açılır Pencerede Tamamlayıcı Ürün Fırsatı Kampanyası Geliştirilmiştir
Yazan: T-Soft Destek
08.12.2014