E Ticaret Entegrasyonları VEKTRON
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Vektron Elektronik, IT ürünlerinin ve ilgili ürünlerinin tam serisinin dünya çapındaki tedarikinde uzmanlaşmış hızlı ve dinamik şirketlerden biridir.

Vektron Elektronik, teknoloji değer zincirinin hayati bir bağlantısı olarak, tek pazarlama programları vasıtasıyla satıcılar ve tekrar satanlar için satış ve karlılık olanakları, taşaron olarak verilmiş lojistik hizmetleri, teknik destek, finansal hizmetler ve ürün toplama ve dağıtımı yaratır. 

VEKTRON ELEKTRONİK, 1995 yılındaki başlangıcından beri, dünya çapındaki satıcılar ile teknoloji çözümü temin eden, IT endüstrisine şekil veren piyasaları ve teknolojileri tanımlayan bağlantılar kurmuştur.

Bugün, Vektron Elektronik global teknoloji pazarında, , en son ürünleri ve hizmetleri piyasaya getirerek ve müşterilerimize değer getirmek için yeni yollar bularak, ön sırada yer almaktadır. Şirket, 20'ye yakın tedarikçiden IT ürünlerini dağıtarak ve pazarlayarak, yaklaşık 1,000 tekrar satıcıya, toptancıya, perakende mağazalarına, mağaza zincirlerine, sistem uygulayıcılarına ve dağıtıcılara, geniş bir çözümler ve hizmetler dizisi sunar. VEKTRON ELEKTRONİK ürünlerini orijinal tasarım üretimi markası altında ihraç eder ve dağıtır.