E Ticaret Entegrasyonları TESAN İLETİŞİM
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Telekom ve Teknoloji ürünlerinin önde gelen ithalatçı ve dağıtıcılarından TESAN, T-Soft entegrasyonu ile, ürünlerini bayileri ile buluşturuyor.
İlk olarak T-Soft ile yapılan entegrasyon alt yapısı sayesinde, Tesan ürünlerinin internetten satışı çok daha kolay.
Çok özel şartlarla tesan entegrasyonlu e-ticaret yazılımına sahip olmak için, müşteri temsilcilerinizle iletişime geçiniz.

TESAN

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren TESAN, 1 Ocak 1983 tarihinde kuruldu.

TESAN, Haziran 2010 tarihi itibariyle 150 kişilik genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile toplam 5.800 m²'lik ofis ve depo alanlarında hizmet sunmaktadır.

TESAN ürün gamı, Bireysel Ürünler ile Kurumsal Ürün ve Çözümler olmak üzere iki ana kategoriden oluşmaktadır.

Bireysel ürün grubunda, Telekom Ürünleri, Cep Telefonu ve Aksesuarları ile IT ve Teknoloji ürünleri yer alırken, Kurumsal Ürün ve Çözümlerde firmaların ihtiyacı olan Ses, Data ve Görüntü sistemleri sunulmaktadır.

TESAN, kategorilerinin lideri olan birçok markanın distribütörlüğünü yaparken, tescilli markası Ttec Plus altında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Sektördeki hızlı gelişmeleri tecrübeli AR-GE ekibi ile yakından takip ederek, birçok yeniliğe öncülük eden TESAN, Tüketicinin ve Rekabetin korunması hakkındaki kanunlar çerçevesinde, özellikle Ttec Plus markalı ürünlerinde, satış kanallarının ve son tüketicinin haklarına mevcut yasaların ötesinde özen göstermektedir.

Bu çerçevede web sitemizde detaylarını bulacağınız birçok Ttec Plus markalı üründe, "GOLD GARANTİ"uygulaması ile müşteri memnuniyetine verdiği önemi sergilemektedir.

Çağa uygun vizyonunu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi sürekli geliştirmeye çalışan TESAN, 2009 yılı cirosu ile "İlk 500 Bilişim Şirketi" araştırmasında; "Sabit Uç Birim Donanımı" (Dect, kablolu telefonlar, faks, vb.) dalında önceki yıllarda olduğu gibi (2004,2005,2006,2007,2008,2009 ) 1. sırada ve Genel Listede 59. sırada yer almıştır. (İnterpro - Haziran 2010)

TESAN kurumlara ve bireylere tüm iletişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.