SAMATLI OYUNCAKSAMATLI OYUNCAK
Tedarikçi entegrasyonu ile ürün çeşitliliğinizi artırın!

 

SAMATLI OYUNCAK

WebAdresi: http://www.samatli.com.tr/
Kategori: Oyun, Oyuncak,
Yetkili: SAMATLI OYUNCAK A.Ş.
Telefon: 0212 276 10 14
Fax: 0212 276 61 86

Oyuncak sektöründe 50 yıllık geçmişi olan Samatlı Oyuncak 1984'te ilk ithalatını yaparak bir anonim şirketi olarak sektörde faaliyet göstermeye başladı. Samatlı Oyuncak bu dönemden itibaren; ithalat alanında başarılarını göstermeye devam ederek farklı yaş gruplarındaki çocuklara ve ailelerine hitap eden birbirinden renkli ürünleriyle oyuncak pazarında önemli bir yerde olduğunu kanıtlamıştır.

Samatlı, 2009 yılından bu yana SPIN MASTER'ın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta, ayrıca başta Amerika ve Avustralya olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki saygın firmaların seçkin ürünlerini Türk tüketicilere sunmaktadır.

Genel Merkezi Ankara olan firmamızın satış ve pazarlama faaliyetleri İstanbul ofisinden yapılmaktadır. Oyuncak üretim ve pazarlama çalışmalarının profesyonelliğin yanı sıra ahlaki sorumluluğu da beraberinde getirdiği ilkesinden hareketle tüm ürünlerimiz, Avrupa Birliği tarafından akreditasyonu kabul edilmiş saygın kuruluşlarca testlerden geçirilmiş ve onaylanmış, CE - EN 71, 2005/84/EC, EN 60825 - 1 ve EN 62115 standartlarına uygundur.

 Diğer Ent.