LOCOPOCOLOCOPOCO
Tedarikçi entegrasyonu ile ürün çeşitliliğinizi artırın!

 

LOCOPOCO

WebAdresi: http://www.locopoco.com
Kategori: Oyun, Oyuncak,
Yetkili:
Telefon: 0216 487 0 500
Fax:

Neco Dış Ticaret Ltd Şti, 1997 yılında kostüm distribütörlüğü ile çocuk ve eğlence sektörüne adım attığında, Türkiye'de oyuncağın yeterince önemsenmediğini, dünyanın en önemli oyuncak markalarının Türkiye'de bulunmadığını fark etti. Oyuncağın, çocuk gelişimi ve sağlığı için önemini temel alarak, yalnızca kaliteli hammaddelerden üretilmiş, farklı yaş gruplarındaki çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini gözeten ürünler üreten dünya markaları ve yetişkinler için dünyaca ünlü eğlence, hobi ve koleksiyon markalarının distribütörlüğünü yapmaya başladı.

10 yılı aşkın bir süredir hem çocukları hem de yetişkinleri eğlence ürünleri ile buluşturan Neco Toys, bugüne dek yüzlerce seçkin dünya markasının distribütörlüğünü yaptı. Şu anda – firma ile distribütörlük anlaşması bulunan Neco Toys, Maisto,Nikko,Mega Bloks, Crayola gibi dünyanın en önemli oyuncak ve koleksiyon markalarıyla anlaşmalarını uzun yıllardır koruyarak, Türkiye'nin önemli ve güvenilir ithalat ve dağıtım şirketlerinden biri olduğunu kanıtlamıştır. Kurulduğu günden bu yana almış olduğu birçok ödül, Neco Toys'un bu başarısının kanıtıdır.

En kaliteli oyuncak markalarını Türkiye tüketicisi ile buluşturarak, Türkiye'deki oyuncak anlayışı ve tüketiminde değişim yaratan Neco Toys, 1999 yılında "doğru kişiye doğru oyuncak" hedefiyle yola çıkarak, ilk perakende satış mağazasını İstanbul Bağdat Caddesinde açtı. Yalnızca, çocuk sağlığı ve gelişimi konusunda yüksek dünya standartlarını yakalayan markaların ürünlerinin yer aldığı Loco Poco mağazalarında, etik değerler de göz önünde bulundurularak, en iyi hizmet ile doğru çocuğa doğru ürünü ulaştırmak hedeflenmiştir. 2001 yılında ise Loco Poco, alışılmış mağazacılık sınırlarının dışına çıkarak, satış noktalarını birer eğlence deneyimi haline getiren bir projeye adım attı. İlk alışveriş merkezi şubesi olan Ankara Armada'da açılan 1200 m2'lik çocuk kompleksi, içinde bulunan köprülü dev kalesi ve pembe prenses evi ile satın alma noktasını ve oyuncak alışverişini bambaşka bir boyuta taşıdı. Sonraki mağazalar olan, Ankara Panora, Ankara Gordion, Ankara ve İstanbul Optimum, Eskişehir Neo ve Antalya Özdilek mağazalarında da görsel deneyim ve sunuş şekli ile fark yaratarak, oyuncak mağazacılığına yeni bir boyut ekledi.

 Diğer Ent.