KİBOKİBO
Tedarikçi entegrasyonu ile ürün çeşitliliğinizi artırın!

 

KİBO

WebAdresi: http://www.kibo.com.tr
Kategori: Kırtasiye, Kitap,
Yetkili: Mentis Bilişim ve Dış Ticaret Ltd. Şti.
Telefon: +90 212 210 74 74
Fax: +90 212 210 74 64

Kibo Katalog Entegrasyonu İle 
• Yayıncı, Eser ve diğer kitap verilerini güncelleme imkanı verir 
• Kibo Katalogdan fatura ve fişlere otomatik veri aktarma sağlar 
• Stok kodu, ISBN, Yayınevi ve diğer tüm alanlarda ayrıntılı arama yapar 
• Yeni yayınlar, çok satanlar, arşiv ve sahaf ürünleri listeler 
• E-Fatura ile sizin ve müşterilerinizin işlerini kolaylaştırır.

Entegre Katalog modülünde eser listelerinin yanı sıra yayıncıların listesi verilir. Yayıncılar ve eserler üzerinde arama, liste yazdırma ve güncelleme işlemleri daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler. KİBO Web bağlantısı ile online eser, bilgi ve fiyat güncellemeleri gerçekleştirilir.

KiBO Katalog Veri Tabanı; Türkiyenin en geniş kapsamlı elektronik kitap katalogudur. Bugüne kadar yayınlanmış olan bütün kitapların künye bilgilerini ve güncel durumlarını içermektedir.

KiBO Katalog veri tabanında; 2 binden fazla yayınevi bulunmaktadır. Bu yayınevlerinden çıkmış eserlerin bütün bilgilerinin yanısıra güncel fiyat ve durum bilgileri de bulunmakta ve sürekli olarak güncellenmektedir.

KiBO Katalog veri tabanı; 170 binden fazla kitap bilgisini içermekte ve yeni çıkan kitapların sürekli olarak eklenmesiyle bu sayı her gün artmaktadır. Bu kitap bilgileri ihtiyaca göre bütün yazılım formatlarına veya ortamlarına dönüştürülebilecek yapıdadır.

KiBO Katalog veri tabanı; kullanıcıların ihtiyacına göre tek seferde bütün kitap bilgilerinin alınabildiği gibi, KiBO Katalog Online abonelikleriyle güncelleme hizmeti de alınabilen kapsamlı bir katalog sistemidir.

KiBO Katalog veri tabanı; kitabevleri, yayınevleri, dağıtımcılar, kütüphaneler, internet satış siteleri için hazırlanmış olup birçok işletme tarafından kullanılmaktadır. Birçok internet satış sitesi, KiBO Katalog Online hizmetinden faydalanmaktadır. Sitesindeki ürün bilgilerini, doğru güncel olarak sağlamakta ve maliyetlerini düşürmektedir.

KiBO Katalog veri tabanı; birçok kitabevi ve yayınevi tarafından kullanılan KiBO İşletme programı ile entegre çalışabilmektedir. Bu entegrasyon ile işletmelerin stok kartlarını oluşturmasında ve fiyat güncellemelerinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Artık Dokuz Yazılım Kitap Eticaret sistemini kullanan firmalar Kibo Katalog ile otomatik olarak entegre oluyor ve yeni çıkan kitapları zahmetsizce sitesine ekliyor. Kitapların değişen fiyat ve yayın durumlarını da otomatikman sitesine ekliyor.

KiBO Katalog Online

KiBO ONLINE ABONELİKLER
Kibo Online Abonelikleri, Kibo Katalog Veri Tabanındaki güncel yayın bilgilerine 7/24 erişim sağlamak için kullanılan ve farklı kapsam ve özellikleri olan aboneliklerdir. Farklı kullanım alanları olan bu abonelikler, kullanıldıkları platformlara göre değişik özellikler göstermektedir.

KİBO ONLINE PREMIUM 
Kibo Katalog Online Otomatik Update daha çok İnternet Satış Siteleri için tasarlanmış bir üründür. Bu ürün ile İnternet Satış Siteleri yeni çıkan kitapları manuel olarak sistemlerine eklemek zorunda kalmayacaklar bunun yerine belirledikleri kıstaslar ile yeni çıkanlar, fiyat değisiklikleri ve diğer değisiklikler internet sitelerinin veri tabanına aktaracaktır.

Kibo Katalog Online Premium Abonelik ile internet satış sitelerinin en yeni kitap bilgilerine ve görsel unsurlarına en kısa zamanda erişmeleri amaçlanmıstır. İnternet Satış siteleri Kibo Katalog verilerini, Yeni çıkanlar, Vitrin ya da belirledikleri diğer alanlarda kullanarak, kitap satışa çıktığı anda onun bilgisini müşterilerine sunma imkanına kavuşmuş olacaklar.

Genel özellikleri
* Türkiyede Satışta olan, yeni çıkan veya arşive düşen yayınların görülebileceği elektronik bir kitap kataloğudur.
* Hızlı ve kolay bir şekilde yayınlar üzerinde arastırma yapma imkanı sağlar
* Arastırmacılar, kütüphaneler, kitabevleri için sürekli bir başvuru kaynağıdır.
* Türkiye'deki hemen hemen bütün yayınevlerini aynı çatı altında sunar.
* Yeni çıkan yayınlar, fiyat değisiklikleri gibi güncel bilgilere erisimi sağlar.
* Diğer yayınevlerini izleme imkanı ile sektördeki trendleri görme olanağı verir
* Satış ve tanıtımda kullanılanılarak, kitabevlerini önemli bir yükten kurtarır
* Yapılan değiskliklerin (fiyat, yeni çıkanlar, sahafa düşenler, öne çıkanlar, çok satanlar vb.) diğer yayınevleri, dağıtıcılar, bayiler, akademisyenler ve kitap severler tarafından öğrenilmesini sağlar.
* Kibo İşletme ile çalısarak stoklarınızdaki kitap bilgilerini günceller.
* Kibo İşletme ile yeni stok girislerinde katalogdan otomatik veri aktarımı yapılır.
* Kitap bilgilerinin kopyalanıp diğer ortamlarda kullanılmasını sağlar.
 

İnternet sitenizin veri tabanınında bulunan kitapların herzaman güncel kalmasını sağlar.

 Diğer Ent.