E-Ticaret Referanslarımız www.drdmotorbikes.com

E-Ticaret Referanslarımız
Karar Vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir. KENDİMİZE DE MÜŞTERİLERİMİZE DE GÜVENİYORUZ

Uzun yıllardır başta otomotiv ve kiralama sektörleri olmak üzere farklı iş kollarında başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Derindere Şirketler Grubu olarak, yenilikçi girişimlerimize bu kez Mototal ismiyle uzun yıllardır sürdürdüğümüz motorsiklet tutkumuzu ekliyor ve DRD Motorbike ile hayat veriyoruz.

Derindere Grubu’nu ana iş kolu olan operasyonel filo kiralamanın yanı sıra, farklı iş kollarında ortaya koyduğu performansla da artık sadece ulusal değil, uluslararası arenada da adından sıkça söz ettiriyor. Bir Dünya markası olan Honda ile yaptığı iş birliği neticesinde yeni bir alana yatırım yaparak güçlerini birleştirdi

DRD Motorbike “Riders Serving Riders” felsefesi ile yola çıktı. 1200 metrekarelik alanda satış, servis, yedek parça, ekipman ve aksesuar, 2. El olmak üzere Türkiye’nin sayılı motorsiklet showroomlarından birine hayat verdi.

DRD Motorbikes motorsiklet satışı yapmakla yetinmeyip; aynı zamanda motorsiklet tutkunlarının ortak bir buluşma noktası haline gelebilecek, motorlu grupların zaman geçirebilecekleri özel bir alan olarak kurgulandı. DRD Motorbikes ile motor camiası ve sektörün gelişimine yeni bir boyut getirmeyi hedefledi.


Benzer Kategorilerde Yer Alan E-Ticaret Projelerimiz