www.mobilfon.com e-ticaret sanal mağaza
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Mobilfon’dan ileri teknoloji cihazlara sıfırına göre daha uygun fiyat seviyelerinde ve cazip taksit avantajlar ile 12 ay garanti ile satın alabilirsiniz. Cihazlarımız TSE kriterleri ile ticaret bakanlığından aldığımız yetki belgesi ile sertifikalı olarak yenilenmekte ve satılmaktadır.

Bu sayede herkesin gelişmiş teknolojiden faydalanmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda elektronik atıkların geri dönüşümü, doğal kaynakların tükenmesi, karbon salınımı gibi çevresel sorunlar konusunda cep telefonu yenileme stratejilerimiz ile sürdürülebilir yaklaşımları benimsiyoruz. Bu sayede hem ülkemiz ekonomisine hem de sürdürülebilirlik anlamında dünyamıza katkı sağladığımıza inanıyoruz.

Yeni Projemiz olan Mobilfon Fix ile kişisel cihazlarınızı yenileyebilir veya bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Yine atıl duran kullanmadığınız cihazınızı bize akıllı sat aracılığı ile satabilirsiniz yada yakınlarınıza hediye etmek isterseniz; yine Mobilfon aracılığı ile bize iletirseniz bakımını yapar, değişecek parça ihtiyacı varsa sizi bilgilendirir onayınıza istinaden tüm kişisel verilerinizden bir daha geri dönülemeyecek şekilde kriptolu olarak temizler, güvenli hale getirir ve seçeceğiniz farklı hediye konseptine uygun hediye kutusu ile teslim ederiz.

 

 


Bulunduğu Kategori;