www.carsicadde.com e-ticaret sanal mağaza
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Güzelliğe adanmış yarım asıra yakın bir serüven...

Tekstil sektöründeki serüvenine 1978 yılında başlayan firmamız, 1980 yılında Özkan Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adını alarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu değişiklikle birlikte kendi üretimini de gerçekleştirmeye başlamış, toptan ve perakende ticarete geçmiştir.

Her geçen gün sektördeki etkinliğini artıran Özkan, geride bıraktığı yarım asıra yakın zamanda büyüyerek faaliyetlerini sürdürmüştür. Kadın, erkek, çocuk her yaş grubu için üretim yapan firmamız zengin ürün koleksiyonu ile birçok çeşidi bünyesinde bulundurmaktadır.

Örgü ve konfeksiyon imalatını İstanbul, Silivri’de bulunan 16.000 m2’lik fabrikasında gerçekleştirmekte ve ağırlıklı olarak pamuk ipliğinden üretim yapmaktadır.

Ürünlerimiz İstanbul, Yeşildirek, Laleli ve Moskova (Rusya) mağazalarımızda müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız, ürünlerinde tasarımdan örmeye, örmeden konfeksiyona üretimin her sürecinde kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak, hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine kaliteli ürünü uygun fiyatla arz etmektedir.

Yurt içindeki müşteri ağımızın yanı sıra, yurt dılında Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, İran, Irak, Almanya, Mısır, Cezayir, Libya, Tunus, Fas, İngiltere, ve Amerika gibi ülkeler müşteri portföyümüzde yer almaktadır.


Bulunduğu Kategori;