www.burdenipek.com e-ticaret sanal mağaza
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Burden İpek, başta Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çeşitli dünya ülkelerine hizmet veren eşarp, şal ve fular üreticisidir. Firmamızın artan ürün kalitesi ve yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesine verdiği değerle, firmamız müşterilerinin sürekli tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

Burden İpek ürünlerinin hayata geçme sürecinde titizlikle bir araştırma yaparak dünya üzerinde en çok kullanılan renkler, desenler ve tercih edilecek kreasyon ile modanın kalbine dokunan tasarımcılardan aldığı bilgi ve fikirleri kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE departmanı ile paylaşarak moda tasarımcılarının hayal güçleri ve teknolojinin vermiş olduğu imkanlar dahilinde üretim aşamasından önce ürünler ile alakalı bilgi sahibi olarak üretim aşamasına geçer. Tedarikçisi olduğu müşterileri ile yaptığı görüşmeler ile ihtiyaçları doğru belirler. Kaliteli ürün hatasız üretim mantığı ile çalışmalarını yürütür.

Yüzlerce tedarikçisi olduğu müşterileri ile birlikte modanın geleceğini belirlerken ürünlerini tüm dünyada kullanılacak kalitede modern bir yapı ile bezeyerek sadece bir kumaş üretmekten ziyade milyonlarca kadının kullandığı bir aksesuarı perakende satıyormuş gibi düşünerek tasarlar ve üretir. Burden İpek isminin markasal değeri yenilikçi, kaliteli, özenli üretimi, hatasız teslimatı ve müşteri memnuniyeti olarak anılıyor olması ile kazanılmıştır.


Bulunduğu Kategori;