Canlı Destek İle Hizmet Kalitesini Artırın T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Kampanyalar Canlı Destek İle Hizmet Kalitesini Artırın SupportAlive işbirliği ile T-Soft müşterilerine %40'a varan indirim imkanı

Canlı Destek İle Hizmet Kalitesini Artırın SupportAlive işbirliği ile T-Soft müşterilerine %40'a varan indirim imkanı

Not: Kampanyamız 22.04.2013 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Canlı Destek İle Müşterilerinizi Daha İyi Anlayın, Anında Cevap Verin, Satışları Artırın

 

T-Soft Müşterilerine Özel Supportalive Canlı Destek - Live Support Fiyat Listesi;

1 Yıllık Sözleşme İçin;  
Destek Operatörü Sayısı 1 Op. 2 Op. 3 Op. 4 Op. 5 Op. 10 Op.
Liste Fiyatı 300 $ 500 $ 775 $ 1.000 $ 1.200 $ 2.200 $
T-Soft Müşterilerine Özel Fiyat 175 $ 325 $ 500 $ 625 $ 800 $ 1.500 $

Fiyatlar toplam fatura bedelidir.

 

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Visilabs ile iletişime geçerek T-Soft kampanyasından faydalanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

İletişim kurulacak satış danışmanı Mehmet Ali Arslanoğlu
Tel: (212) 356 74 20
contact@visilabs.com
www.supportalive.com

 

Supportalive T-Sıoft E-Ticaret Yazılımına Entegre Edilebiliyor mu?

Evet, entegrasyonu çok kolaydır.

T-Soft destek ekibi ve Visilabs destek ekibi bu konuda müşterilerimize yardımcı olmaktadırlar.

 

Niye Supportalive İle Kampanya Yapılıyor,  Farklı Canlı Destek Firmaları İle Çalışılamaz mı?

Müşterilerimiz istedikleri canlı destek firmaları ile çalışabilmektedirler, T-Soft e ticaret yazılım alt yapısı bu yazılımların entegrasyonuna da imkan sağlamakta ve herhangi bir sınırlama getirmemektedir. 

Lakin her yazılım beraberinde sorunları da getirmektedir, bu sorunlara çözüm alınmak istendiğinde de hizmet alınan şirketin profesyonel çözümler üretebiliyor olması gerekir ki, müşterinin problemi giderilsin.  Teknolojik gelişmeler sürekli yeni sorunların meydana gelmesine sebep olmakta, ihtiyaçlar da günden güne artmaktadır.

Supportalive  Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkında geliştirilen ve en son teknolojik gelişmelere paralel geliştirilmeye devam edilen bir üründür.  T-Soft olarak yaptığımız anlaşmalarda da en iyi çözümleri müşterilerimizle tanıştırmaya gayret ediyoruz.

 

Visilabs Hangi Firmalara Hizmet Veriyor?

 

Neden Canlı Destek Sistemi Kullanılmalı?

İnternet kullanımının artması müşterilerin firmalara ulaşmasını kolaylaştırdı ve seçenekleri artırdı. Bugün internet üzerinden aradığımız kriterlere göre onlarca firma bulabiliyoruz. Artık web sitesi sahibi olmak rekabet avantajı sağlamıyor. Halbuki web sitenize gelen nitelikli müşteri adayları ile o anda iletişim kurulabilmeniz onların karar süreçlerinde olumlu rol oynamanızı ve diğer firmalardan farkınızı anlatabilmenize olanak veriyor.

Supportalive İletişim, Online Site İzleme ve Canlı Destek Yazılımı

 Supportalive Canlı Destek Sistemi, web siteniz üzerinden müşterilerinize canlı destek verebilmenizi, onların davranışlarını izleyebilmenizi ve ziyaretçi iletişimini sağlar. Bu sayede internete bağlı olduğunuz her noktadan gerçek zamanlı satış ve müşteri destek servislerinizi aktif hale getirilebilirsiniz. Supportalive ile ziyaretçilerinize anlık destek verebilir, sorularını yanıtlayabilir onlara web sitenizden destek ayrıcalığını yaşatabilirsiniz. Web sitelerinde insan etkileşiminin önemi giderek artmakta. Müşteri sadakati yaratmak ve onlara ekstra hizmet sunmak için Supportalive ideal bir sistem.

Satışlarınızı Arttırın

Günümüz yüksek teknolojisine rağmen insan faktörü neden bu kadar ön plana çıkıyor? Bazen bir tek ürün ya da hizmet hakkındaki bir sorunun anlık yanıtlanması satışın yapılması için yeterli oluyor. Daha önceden alınmış bir ürünün tamamlayıcı ve yan ürünlerinin ya da hizmetlerin müşteriye satılmasının ne kadar önemli olduğunu satışçılar iyi bilir. Müşteriniz web sitenize kadar gelmişken bu satış fırsatınızı neden kaçırasınız. Bu sayede daha fazla satış yapmanızı ek olarak ürün/servis ve firmanıza olan güveni artırmanızı sağlayacaktır.

Her Noktadan Destek Verebilirsiniz. Evinizden Bile!

Sadece ofisiniz ya da Çağrı Merkezinden değil, iş yolculuklarınız sırasında hatta evinizden bile destek verebilirsiniz. Çağrı merkezinizi bilgisayarınızı taşıdığınız her yere taşıyabilirsiniz. Supportalive yazılımınızı açın şifrenizi girin, çağrı merkeziniz hazır.

Maliyetlerinizi Düşürün

 Telefon, Fax, SMS gibi operasyon maliyetlerinizi Supportalive ile büyük ölçüde düşürebilirsiniz. Bayileriniz, müşterileriniz ve ziyaretçilerinizle anlık iletişim ve etkileşimi Supportalive sayesinde hiç bir ek maliyet yaratmadan sağlarsınız. Yüzlerce müşterinizle telefondan konuştuğunuzu düşünmeniz bile sağlayacağınız avantajı gözler önüne serecektir. Ayrıca sizi arayan müşterileriniz, özellikle farklı illerden arıyorlarsa Supportalive oldukça hoşlarına gidecektir.

E-mail Kampanyalarınızı Güçlendirin

E-mail kampanyalarınızın etkisini katlayabilirsiniz. Mail kampanyalarınızın içine Canlı Destek butonunu yerleştirin ve farkı kendiniz görün! Kendinizi müşterinizin yerine koyun. Gelen mailden sonra telefonu açıp aramak, dakikalarca beklemek ister misiniz? Web sitesine girip aradıklarınızı bulmak mı istersiniz yoksa tek tuşa basarak sadece aklınıza takılan soruyu soracağınız operatöre bağlanmayı mı? Unutmayın telefonda operatörler tek kişi ile konuşabilirken Supportalive ile birden fazla kişi ile konuşabildikleri için dakikalarca beklemezsiniz.

Pro-Aktif Satış Yapın

 Onlardan yardım isteği gelinceye kadar beklemeyin. Siz aktif davranıp sayfanızda gezen ziyaretçinizi tek tuşla görüşmeye davet edin. Sayfanızda bir kaç dakikadır bekliyorsa belki takıldığı yerler olabilir.

Trafiğinizi Anlık Olarak İzleyin

 Hiç merak ettiniz mi şu an web sitemde kaç kişi var, siteme nereden gelmişler, ne kadar zamandan beri aynı sayfadalar, sırasıyla hangi sayfalara bakmışlar? Bu soruların hepsi Supportalive sayesinde anlık olarak yanıtlanabilir. Supportalive ile ziyaretçilerinizi web sitenizde yol alırken izleyebileceksiniz. Onların daha önce sitenize gelip gelmediğini, daha önceki konuşma notlarını ve varsa sizin onlar hakkında tuttuğunuz özel hatırlatıcı notları görebileceksiniz.

Raporlarla Verimliliğinizi Arttırın

Ölçemediğiniz işi yönetemezsiniz. Supportalive günlük konuşma sayılarından, konuşma sürelerine, operatorlerin görüşme sayılarına, kaçırılan görüşmeler ve bu kişilerin mail adreslerine kadar ayrıntılı bir çok istatistik bilgi içermektedir. Bu raporlar sayesinde yeni hedefler belirleyebilir ve hedeflerinizin neresinde olduğunuzu ölçebilirsiniz.

Not: Kampanyamız 22.04.2013 Tarihinde Sona Ermiştir. Güncel Kampanyalarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız

Yazan:
Görevi: Destek Birimi
Şirket: T-Soft E-Ticaret