Tüm Paketlerimiz
KÜÇÜK OPERASYONLU İŞLETMELER

Bir yandan Türkiye'nin ve dünyanın en büyük markaları T-Soft e-ticaret yazılımlarını kullanmaya devam ederken diğer yandan e-ticarete yeni başlayan veya henüz az sayıda satış yapan işletmeler için de T-Soft'un uygun hizmet paketleri bulunmaktadır. Başlangıç çözümlerimiz ile sanal mağazalarını açan çok sayıda marka zaman içinde işlerini büyütmüş ve profesyonel çözümlerimiz ile her gün binlerce paket sipariş hacimlerine ulaşmışlardır.

Doğru bir başlangıç T-Soft teknolojisinin gücü ve yeni başlayan sanal mağazaların, kolay karar vererek hızlı hareket etme esnekliği sayesinde projelerin hızlı büyümesine imkan vermektedir. Bütün çözümlerimizin temel fonksiyonlarının ve altyapısının aynı olması, arama motoru optimizasyonu, yazılım stabilitesi gibi bir çok konuda yeni projeler için rekabet avantajı haline gelmektedir.

Günlük 30 pakete kadar sipariş alan projeleri bir kuluçka dönemi olarak nitelendirmekte eğitim ve destek hizmetlerimiz ile hızla büyütmeye odaklı hizmet vermekteyiz.

Bu yolculuğa bizimle başlamak, en iyi markalarla altyapı arkadaşlığı kurmak için sizi bekliyoruz.

Detaylı Bilgi
Detaylı Bilgi
small enterprise
ORTA OPERASYONLU İŞLETMELER

Günlük sipariş sayısı 1000'e kadar olan işletmelerin, e ticareti belirli bir iş disiplininde ve ciddiyetle yapması gerekmektedir. E-ticarete yeni başlayan işletmeler mütevazi çözümler ile orta ölçeklere ulaştıklarında işlerini sürdürebilecekleri yanılgısına düşmekte ve bu hata günlük 700-800 sipariş alan sanal mağazaların faaliyetlerini durdurması ile sonuçlanmakta bu örneklerin sayısı malesef her geçen gün artmaktadır. Hatalı bir temel üzerinde, büyüyen çözümler inşa etmek, tüm emeklerin zayi olmasına sebebiyet vermektedir.

 • Özel bulut sunucu çözümleri
 • Müşteriye özel gelişmiş destek hizmetleri
 • Ticari yazılım entegrasyonları
 • Özel arayüz tasarım ve kodlama hizmetleri
 • Bulut telefon santrali çözümleri
 • SMS, E-posta, Anlık bildirim pazarlama araçları
Detaylı Bilgi
Detaylı Bilgi
medium enterprise
BÜYÜK OPERASYONLU İŞLETMELER

Günlük sipariş sayısı 20.000'e kadar çıkan işletmeler hali hazırda e-ticaret çözümlerimizi kullanmaktadırlar. Artan sipariş sayısını hem operasyonel olarak yönetebilmek hem de e ticaret sitesinin stabil çalışmasını sağlamak güçlü bir teknoloji desteği gerektirmektedir.

Büyük projeleri yaşatabilmek için benzer projelerde tecrübe kazanılmış olması hayati önem taşımaktadır. Büyük operasyonların 1 günlük çalışamamasının maliyeti telafi edilemez boyutta olmaktadır.

Türkiye'nin en yüksek trafik alan e ticaret sitelerinin ortak özelliği, sayfanın altında T-Soft e-ticaret imzasının olmasıdır.

 • Cluster mimarisi ile sunucu çözümleri
 • Web servisler ile entegrasyon imkanları
 • Proje yönetimi hizmetleri
 • Projelere özel uygulamalar
 • İş zekası çözümleri, yapay zeka destekli öngörüler
 • Özgün tasarımlar, projeye özel arayüz kodlama
Detaylı Bilgi
Detaylı Bilgi
large enterprise
Yeni bir e-ticaret sitesi mi kuruyorsunuz?
Mevcut siteniz ihtiyaçlarınızı karşılamıyor mu?
Yeni bir e-ticaret sitesi
Yeni bir başlangıç yaparken Doğru yol arkadaşınız biz olalım

Yeni bir iş, bir çok belirsizliği beraberinde getirmektetir. Hatalı bir e-ticaret yazılımı tercihi, işi zorlaştıracak ve motivasyonu düşürecektir. Bir çok sanal mağaza girişimi bu sebeplerden henüz tam anlamıyla faaliyete geçemeden başarısız olmaktadır.

İyi bir destek ekibi, güçlü bir teknoloji altyapısı, ilk günden itibaren rakipler ile aradaki farkın hızla azalmasını sağlayacak ve rekabet avantajı doğuracaktır.

E-ticaret yazılım çözümleri arasındaki başlangıç fiyat farkından dolayı ekonomik bir tercih yapma, bir avantaj sağlıyor gibi görünse de, her ay düzenli meydana gelecek gelir kaybı düşünüldüğünde aradaki farkın çok daha fazlasının sürekli kaybedildiği görülecektir.

Her gün yıpranmak yerine Bir kere yorulmaya değmez mi?

E-ticaret yazılımını değiştirmek bir emek gerektirdiği için ilk başta zor bir karar gibi gelebilir. Ancak günümüz şartlarında,zor rekabet koşullarında zayıf bir teknoloji ile faaliyet sürdürmek önemli bir başarı olmaktadır. T-Soft e-ticaret yazılımları ile sağlam altyapı, iyi hizmet ve Ar-Ge'nin gücünü arkanıza alın.

250 kişilik ekibimiz ile size hizmet vermeye devam ederken, oluşturduğumuz ekosistem sayesinde onlarca iş ortağımızın binlerce çalışanından hizmet alırken, T-Soft kalitesini yaşamanızı sağlıyoruz. Uygulama marketimiz, tema marketimiz, web servislerimiz üzerinden geliştirilen çözümler esnekliği artırıyoruz.

Mevcut siteniz ihtiyaçlarınızı karşılamıyor mu?
Seçim Yapmak Her Zaman Zordur

Ancak Deneyimlerden Faydalanmak İşinizi Kolaylaştırabilir.

Kimisi ucuzluğu satın alır, kimisi tecrübeyi, birikimi.
Kimisi bir hayalin peşinden koşar, kimisi başkalarının inandığından emin olmak ister, ya sizin tercihiniz?
Mutlu Müşterilerimiz
Karar Vermeden Önce Mutlaka Müşterilerimizi Arayın
BİZDEN HABERLER
YENİ KAMPANYALAR
Tümü