Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
E-Ticaret Referanslarımız
narecza.com
Siteyi Ziyaret Et
Dermokozmetik ve sağlık sektöründe hizmet verennarecza.com T-Soft altyapısını kullanıyor. Telefon :
Hakkında

Narecza.com internet üzerinden alışveriş yağabileceğiniz ve dermokozmetik ürünlere dair her şeyi bulabileceğiniz bir sağlık ve güzellik sitesidir. İnternet satışı yapan sitelerin hızla çoğaldığı günümüzde gerçekten güvenilir ve kaliteli bir siteden alışveriş yapmak gerçekten zor. Özellikle ülkemizde iyi niyeti suiistimal edebilecek yapıda insanların varlığı bu sitelerden alışveriş yaparken hepimizin aklına geliyor ister istemez. 

Dermokozmetik, medikal ve kişisel bakım markaların sergilendiği narecza.com adresinde güzel olduğu duyumunu aldığınız ancak deneme fırsatı bulamadığınız bir ürünü kampanyalı ürün olarak alma şansınız da oldukça yüksek. Dünyaca ünlü dermokozmetik ürünlerine satıldığı sitede ki tüm ürünler üretici firmalar tarafından garantili ürünlerdir. Bu durum günümüzde sahte ürün satan firmaların hızla çoğaldığı gerçeğinden yola çıkarak oldukça işinize yarayacak. Her gün yeni markaların eklendiği sitemizde onlarca kategori ve dünyaca ünlü onlarca marka siz müşterilerimizi beklemekte. Neostrata, Bioderma, Janson Beckett, Avene, Perricone MD, ISIS Pharma, La Roche Posay gibi dünyaca ünlü dermokozmetik markaların ürünlerinin satıldığı narecza.com'da kendinizi şımartacak bir ürün mutlaka bulacaksınız. 

 

Narecza.com sitesi sizlere hizmet için 2012 yılından bu yana işlerini en iyi yapan kişilerden oluşturduğu kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor. Fırsat ve avantajlar da sizler için bu sitede. Tek yapmanız gereken hemen alışverişe başlamak. Aldığınız ürünler 99 tl üzerinde ise ürünleri hiçbir taşıma bedeli ödemeden kapınızdan teslim alabileceksiniz. Kısa süre içerisinde birden fazla kargo seçeneklerimizle en kısa sürede kapınıza kadar gelecek olan ürünleri paketini açmadan geri iade edebilme gibi bir şansınız var. 49 TL ve üzeri alışverişlerinizde Ankara içi elden teslim hizmeti sağlıyoruz. 

Ayrıca facebook ve twitter’den firmayı takip ederek kampanyaları anlık olarak öğrenebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin ve en sıcak kampanya haberlerinden ilk siz haberdar olun. Bu ayrıcalığı yaşamanız dileğiyle. Her türlü soru ve sorun için 444 1 401 numaralı müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimine hazır olun. Yakın zamanda fırsat ve avantajlarla dolu günler sizleri bekliyor. Çok yakında yeni kampanyalar ile sizlerle olacağız. 

Narecza.com'da 256 bit güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Ödemelerinizi bonus, word, maximum özellikli tüm kartlarla yapabilirsiniz. Ayrıca paypal, bkm express ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber ürünlerinizi sipariş edebilirsiniz. 

T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Topkapı Maltepe Yolu T-Soft Plaza No:42TOPKAPI / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Destek & Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ege Bölge Müdürlüğü
+90 232 335 03 90
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2017 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية