Anında Sanal POS Başvurusu Yapan Üye İşyerlerine %2,29 Komisyon Oranı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Anında Sanal POS Başvurusu Yapan Üye İşyerlerine %2,29 Komisyon Oranı
Anında Sanal POS Başvurusu Yapan Üye İşyerlerine %2,29 Komisyon Oranı

T-Soft E-Ticaret Müşterilerine iyzico Sanal POS ile Ödeme Almak Kolay İş!

T-Soft e-ticaret sitenizden tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödemelerinizi almak iyzico ile şimdi kolay! Oturduğunuz yerden iyzico Sanal POS'a başvurun ve 24 saat içinde internet sitenizden ödeme almaya başlayın.

  • Farklı Para Birimleri ile Ödeme Alma
  • Güvenli Kart Saklama
  • Kolay Ödeme Formu
  • Yapay Zeka ile Sahtecilik Önleme
  • Otomatik Ödeme Yönlendirme Servisi
  • Alternatif Ödeme Alma Yöntemleri

Kampanya Koşulları

Kampanya Tanımı: İlk kez iyzico Sanal POS başvurusu yapacak üye iş yerleri, 31 Aralık 2023 tarihine kadar yaptıkları başvurularda kampanyadan yararlanabileceklerdir.
Komisyon Oranları: T-Soft Uygulama Marketi'nden iyzico Anında Sanal POS başvurusu yapan üye iş yerleri %2.29 komisyon oranıyla satış yapmaya başlayabileceklerdir. Yalnızca belgelerini 10 gün içinde tamamlayan üye iş yerleri kampanyadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
Taahhüt ve Kurulum Bedelleri: Herhangi bir taahhüt veya kurulum bedeli bulunmamaktadır. Entegrasyon aşamasında veya platform kullanımında ek bir maliyet yoktur.
Kampanya Süresi: Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar yapılacak başvurularda geçerlidir. iyzico, kampanya süresi sonunda değişiklik yapma veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

T-Soft Uygulama Marketinden Kurulum Yaparak Hemen Kullanmaya Başlamak İçin Tıklayınız.

Öne Çıkan Kampanyalar