AKILLI FİYAT NEDİR?AKILLI FİYAT NEDİR?
Doğumundan bugüne T-soft e-ticaret çözümleri

 

karniyarik.com

Karniyarik.com kullanıcılarına İnternet'te aradıkları fiyatı olan herşeyi bulma imkanı sağlayan bir dikey arama motorudur. Standard bir arama motorunun yapısına sahip Karnıyarık.com bu özelliği ile Türkiye'de bir ilktir. Diğer fiyat karşılaştırma motorlarının aksine Karnıyarık.com teknolojisinin sağladığı avantaj ile bir ürün hakkında fiyat dışında yorumlar, sitelerin güvenirliği gibi diğer bilgileri de toplamakta ve kullanıcıların alışveriş yaparken doğru seçim yapmalarını sağlayan tüm bilgileri tek noktadan sunmaktadır. Karnıyarık.com sadece çevrimiçi mağazalarda satılan ürünleri değil şu anda ikinci el arabaları da arayabilmektedir.

Altyapısının sağladığı bu avantajlar doğrultusunda ürünler geliştirilen sistemin ilk uygulama alanı olmuştur. Karnıyarık'ın sahip olduğu teknoloji iş, emlak vb. diğer alanlara uygulanabilir şekilde tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir. 2 sene süren geliştirme sonrasında Karnıyarık Türkiye Sanayi Bakanlığından Teknogirişim Sermayesi desteği almış ve şirketleşmiştir. Siyamed Sınır, Kaan Meralan ve Doğuş Ertemur tarafından kurulmuştur.

karniyarik.com gerek mağazalar gerekse internet sitelerinden alışveriş yapan tüketicilere fiyat-ürün çeşitliliği açılarından daha bilinçli olmaları yönünde kolaylık sağlamak amacıyla servis veren bir sistemdir.

 Diğer