BANKPOZİTİF ÖDEME ENTEGRASYONUBANKPOZİTİF ÖDEME ENTEGRASYONU
Her Siparişte Siz Bankadan Komisyon alın!

Müşterilerinin beklentilerine en hızlı ve en uygun çözümleri sunmayı amaçlayan BankPozitif, farklı ve yaratıcı hizmetlerle hayatınızı kolaylaştırıyor.
Sadece T-Soft e-ticaret sistemleri için yapılan özel anlaşma ile, sitesinde Bank Pozitif ile sipariş alan girişimciler bankadan komisyon alıyorlar.
Bank pozitif, sipariş tutarını kredi kartı ile veya havale ödemek istemeyen müşterilere, hızlı kredilendirme imkanı sağlıyor.
Bankaya gitmeden, online olarak doldurulan formlar ile, müşteri oturduğu yerden kredi başvurusunda bulunuyor, evine gelen kuryenin getirdiği sözleşmeyi imzalıyor ve krediyi kullanıyor.

Her Kredi Sorgulamadan Para Kazanın
Üstelik, müşteri kredi almaya müsait mi diye yaptığı kredi kontrolünde, uygun çıkarsa e-ticaret sitesi 10 TL kazanıyor. Ne kadar çok müşteri ön başvuru yaparsa o kadar çok para kazanılıyor.
Kazanılan tutarlar T-Soft tarafından eticaret sitesi hesaplarına yatırılıyor.

Her Kredi Kullandırmadan Daha Çok Para Kazanın
Müşteri kredisini kullandığında, e-ticaret sitesi ek olarak 50 TL daha kazanıyor. Böylece her bir müşteriden kazandığı tutar 60 TL oluyor.
Ne kadar çok müşteri kredi kullanırsa o kadar çok para kazanılıyor.
Kazanılan tutarlar T-Soft tarafından eticaret sitesi hesaplarına yatırılıyor.

Müşteri 36 aya kadar siparişi taksitlendirebiliyor
Yüksek tutarlı siparişlerde kredi kartları ile en fazla 12 taksit imkanı sağlanırken, bank pozitif ile 36 aya kadar taksitlendirme sağlanıyor.
E-Ticaret sitesinin sunduğu ödeme seçenekleri artıyor, satış potansiyeli yükseliyor.

BankPozitif Kimdir
BankPozitif bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunan Türkiye'de kurulmuş bir bankadır. BankPozitif, sermaye büyüklüğü ve uluslararası kredi derecesi olarak, Türkiye'de en güçlü mali yapısına sahip bankalardan birisidir.(Kredi dereceleriyle ilgili banka listesi için lütfen aşağıdaki tabloya bakınız) BankPozitif, klasik bankalardan farklı olarak tüketici kredilerini teknolojik kanallar üzerinden sunan, bu konuda Türkiye'de lider ve yenilikçi bir bankadır. Türkiye'de ilk ve tek olan bu yenilikçi hizmet sayesinde, müşterilerimiz banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, internet üzerinden başvuru yapabilir, tüm kredi sürecini internet üzerinden tamamlayabilmektedirler. Bankamız kurumsal bankacılık alanında ise, hedeflediği sektörlerdeki bilgi birikimi, deneyimi, uzman kadrosu ve belirli ürün ve hizmetlere odaklı yaklaşımı ile yüksek kaliteli hizmetler (hızlı ve eksiksiz) sunarak bankacılık sektöründe kendini farklılaştırmayı hedeflemektedir. BankPozitif kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine 2 Milyar Amerikan Doları tutarında kredi ile kaynak sağlayarak, sektörde önemli bir oyuncu olmuştur. Bankamızın bağımsız mali denetimi uluslararası en büyük denetim ve danışmanlık şirketlerinden olan KPMG tarafından yapılmakta olup, finansal tabloları dahil bankamız bilgilerine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ve Türkiye Bankalar Birliği internet sitesi veya bankamızın kendi internet sitesinden ulaşılabilir.

En Güvenilir Türk Bankası
Türkiye'deki Bankaların Uluslararası Kredi Derecelerine göre FITCH derecelendirme kuruluşu uzun dönem ulusal notu AAA (Durağan) olan, en güvenilir bir kaç bankadan birisi

T-Soft & Bank Pozitif özel anlaşmasından faydalanmak için,
Proje Yöneticisi: Uğur Karataş
GSM: 0530 289 60 73
Call Center: 444 43 65
Faks: 0216 680 38 44
Web:http://www.bankpozitif.com.tr

Diğer ödeme entegrasyonları ile bilgi almak için Tıklayınız!