YAZILIM ÖZELLİKLERİYAZILIM ÖZELLİKLERİ
T-Soft e-ticaret çözümleri ile kazananlar arasında olun!

Muhasebe Programları Entegrasyonu

Başarılı Bir E-Ticaret Sitesine sahipseniz, satışların artması ile birlikte, her satış için muhasebe programınızdan müşteri kaydı girme, stok oluşturma fatura kesme işlemleri ciddi zaman kaybına yol açmaya başlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Paketi alan müşterilerimiz Muhasebe Entegrasyon modülü ile Türkiyenin en uygun fiyatlı ve yaygın yazılım firması olan Akınsoft'un Wolvox Muhasebe Programları ile tam entegrasyon yapabilir, bütün bu süreçlerin otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilir. Ayrı bir muhasebe personeli istihdam etmek zorunda kalmazlar.

Template System - Birbirinden Farklı Tasarımlar

Tsoft E-ticaret paketleri ile, isterseniz birbirinden farklı 10'larca hazır site tasarımı içinden tek bir tuşla sayfanızın tasarımını değiştirebilirsiniz.
Template system ile hazırlanan yapıda müşterilerimiz isterlerse hazır tasarımların dışında kendileri sayfalarını tasarlayabilmekteler.

Tsoft E-ticaret paketleri ile, isterseniz birbirinden farklı 10'larca hazır site tasarımı içinden tek bir tuşla sayfanızın tasarımını değiştirebilirsiniz.
Template sistemi ile hazırlanan yapıda müşterilerimiz isterlerse hazır tasarımların dışında kendileri sayfalarını tasarlayabilmekteler.

Tedarikçi Entegrasyonları

Arena - İndex - Penta - Koyuncu - Denge - Exa - Hediye Denizi ve 100'ün üzerinde entegrasyon

Türkiye'nin en büyük teknoloji ürün dağıtıcılarının binlerce ürününü, tüm özellikleri ile birlikte hiç uğraşmadan sitenize ekleyin. Arena bayileri bunun yanında Paynet altyapısı ile, T-soft e-ticaret sistemi üzerinden yaptıkları satışları Arenada bulunan cari hesaplarına işleyebiliyor, Arena'nın taksit oranları ile satış yapabiliyorlar.
Üstelik aynı anda farklı tedarikçilerin ürünlerini sitenizde yayınlayabilirsiniz, örn; Arenanın notebook kategorisi ile pentanın yazıcılar kategorisinde bulunan ürünleri sitenize ekleyebilirsiniz.

E-Ticaret Sitenize Hakim Olun

Siteniz içinde bulunan tüm sayfaları birbirinden bağımsız olarak yönetin, sol ve sağda menüler oluşturun. Yeni menüler ekleyin içeriklerini siz oluşturun.

Farklı Ödeme Seçenekleri Belirleyin

Kredi, Havale, Çek, Mail Order, Ticket, Kupon, Senet, Barter, Takas, Kapıda Ödeme ve dahası...
İstediğiniz ödeme şekillerini belirleyin, şartlarını ve seçeneklerini oluşturun.

Örneğin: Kredi Kartı seçeneği için, alternatif bankaları belirleyin, her birini ayırt edebilmek için farklı renklerle temsil edin, taksit sayılarını ve bu taksitlerdeki fiyat değişim oranlarını belirleyin.
Havale seçeneği için, hesap numaralarınızı belirtin, kupon ile ödeme yapmak isteyen müşteriler, hangi kupon markalarından deme yapacaklarını seçebilsinler.

SMS - E-Posta

Sitenizde bulunan üyeleri gruplandırabilir bu üyelere sms veya e-posta gönderebilirisiniz. Spam Listlere girmemek için farklı SMTP hesapları tanımlayabilir bu hesaplar üzerinden e-postalarınızı gönderebilirsiniz.

Bayi Altyapısı

Bayi arabirimi ile bayilerinize iskontolu satışlar yapabilirsiniz, bayilerinizi oluşturup siparişlerini siteniz üzerinden alabilirsiniz.

Esnek Site Yönetimi

Sitenizi yönetecek kullanıcı ve grupları belirleyebilir ve bunların yetkilendirmesini yapabilirsiniz.

Örneğin: Ürün Giriş grubu tanımlayabilir, bu gruba ait bütün personellerin sadece ürün girmesine izin verebilirsiniz, bu yetkiyi tedarikçilerinize verip ürün girmelerini sağlayabilirsiniz.
Sipariş Grubu tanımlayabilir, bu gruba ait personel kayıtları oluşturabilir ve sadece siparişleri görmelerini sağlyabilirsiniz.

Geliştirilmiş Müşteri Hizmetleri Yapısı

Müşteri hizmetleri bölümüne farklı kategoriler açabilir, bu kategorilerde konu başlıklarını belirleyebilir, her bir konu başlığı için ayrıntılı açıklmalar girebilirsiniz.

Farklı KDV oranları tanımlayabilme

Farklı ürünler için farklı KDV oranları tanımlayabilirsiniz, Gıda için %1, Elektronik ürünler için %18 gibi seçenekler belirleyebilirsiniz.

Müşteriye Göre İndirim Belirleme

Sitenizden çok alışveriş yapan müşteriler için bir grup oluşturabilir, bu gruptaki müşterilerin %5,10 veya istediğiniz bir oranda iskonto ile ürün almasını tanımlayabilirsiniz.

Ürün Satış Fiyatı Belirleme

Sitenizde bulunan tüm ürünlerde, ister kategori bazında ister tümünde, Alış fiyatı üzerinden satış fıyatı oluşturabilir. Bir ürün grubunun fiyatlarını bir anda istediğiniz yüzde oranında artırıp azaltabilirsiniz.

Alt Ürün Tanımlama

Sitenizde bulunan tüm ürünlerde, ister kategori bazında ister tümünde, Alış fiyatı üzerinden satış fıyatı oluşturabilir. Bir ürün grubunun fiyatlarını bir anda istediğiniz yüzde oranında artırıp azaltabilirsiniz.

Bir ürüne ait farklı alt ürünler tanımlayabilir, ikili eşletirme yapabilir, bu alt ürünlerin renklerini belirleyebilir, isimlerini değiştirebilirsiniz.
Örneğin: V yaka bir kazak için, 4 farklı renk belirleyebilir her renk için 5 farklı beden tanımlaybilir, ürünün site içerisinde tek bir ürün gibi görünmesini sağlarken, ürün detay ekranında, tüm alternatiflerle ziyaretçiye ürünü gösterebilirsiniz.

Ürünlere Sınırsız Resim ekleyebilme

Her bir ürün için sınırsız resim ekleyebilir, bu resimlerin sırasını değiştirebilir, öncelikli olanı ilk başta gösterebilirsiniz.

Yorum Ekleme

Müşterilerinizin ürünlere yorum eklemesini sağlayabilir, bu yorumları yönetebilir, onaylayarak siteye ekleyebilirsiniz.

Yönetici Mobil Arayüzü

Mobil cihazları yoğum kullanan ve her saniye bilgisayarının başında olmayan aynı zamanda da her saniye sitesi ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak isteyen müşterilerimiz için özel bir modül hazırladık!

Mobil yönetici arayüzü ile, IPhone, IPad ve Android cihazlarda mobil platformlara uygun bir arayüz üzerinden, e-ticaret sitesinde olup bitenlerden haberdar olabilirsiniz.

Alternatif Kategorilendirme Sistemi

İsterseniz farklı kategori açılım yöntemleri kullanabilirsiniz, Sayfa yüklenmeden alt kategorilerin açılımlarını sağlayabilirsiniz. Sitenizin İstediğiniz Yerinde Reklam, Banner vb yayınlayın,
Sitenizin tüm sayfalarında, sağ ve sol bölümlerde birbirinden bağımsız reklam veya bannerlar oluşturabilir, bunlara tıklandığında sitenizde bulunan belirli bir sayfanın açılmasını sağlayabilir veya dış bir siteye bağlantı yapabilirsiniz.

Stil Yönetimi

T-Soft e-ticaret sistemleri, çok esnek ve kullanışlı bir stil yönetim arayüzü ile sitenizde CSS dosyaları üzerinde değişiklik yapmanıza imkan veriyor. Yapı hazırlanırken her şey düşünüldü, bu işlerden pek anlamayabilirsiniz, yanlış bir şey yaptığınızda korkmanıza gerek yok, her şey mahvolmayacak, çünkü hiç bir zaman varsayılan dosyayı değiştiremiyorsunuz, kendiniz için yeni bir kopya alıyor ve üzerinde değişiklikler yapıyorsunuz. Baktınız istediğiniz gibi olmadı ve hiç güzel değil, hemen asıl dosyaya dönün ve herşey normalleşsin.

Farklı Para Birimleri Oluşturabilme

TCMB işlem yaptığı tüm para birimleri ile çalışabilir, bunların otomatik güncellenmesini ayarlayabilir, bu para birimleri ile ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Satış esnasında günün kuru üzerinden bu para brimleri TL'e çevrilerek müşteri kredi kartındna ödeme tahsil edilir.

Gelişmiş Kargo Yönetim Ücretlendirme Sistemi

Farklı kargo firmaları ile çalışabilir, bunlara ait tanımlamaları sistem üzerinden yapabilirsiniz, ürünlerin ebat bilgilerine ait kargo fiyatlarını tanımlayabilir, doğru kargo ücretini müşteriden tahsil edebilirsiniz.

Facebook Mağaza

Facebook mağazası, Facebook sayfanızda bir bölüm olarak bulunan ve e-ticaret sitenizle ilgili içeriklerin yer aldığı bölümdür, bu bölüm sayesinde müşterilerinize güncel ürünleri gösterebilir, fiyatlarını, ürünler hakkında bilgileri bildirebilir ve ilgilenen facebook ziyaretçilerinizin sitenize kolayca geçişini sağlayabilirsiniz.

T-Soft Facebook mağazasında ile çok esnek kullanım imkanları sunuyor. Facebook mağazanız o kadar esnekki, isterseniz vitrin ürünlerinizi sergileyin, ister sitenizdeki güncel haberleri kayan yazı şeklinde geçirin, isterseniz indirimli ürünleriniz yer alsın, isterseniz güncel kampanyalarınızın bannerlarını ekleyin, isterseniz yeni ürünlerinizi sergiyelin, isterseniz fırsat ürünlerini gösterin, isterseniz, google haritada yerinizi gösterin, isterseniz, e-bülten koyun, isterseniz üye kaydı alın, isterseniz kategorilerinizi gösterin, daha da güzel ifadeyle ne isterseniz onu yapın. T-Soft e-ticaret sistemlerinin esnekliğini facebook mağazanızda da yaşayın.

Haber Yönetimi

Sitenize farklı zamanlarda haberler eleyebilir, bu haberlerin detay bilgilerini istediğiniz gibi belirleyebilir, isterseniz resim,film, animasyon vb. ekleyebilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

T-Soft e-ticaret yazılımı temel özelliklerin yanında onlarca küçük detayla, arama motorlarına, e-ticaret sitesi ile ilgili içeriği doğru bir şekilde iletmekte, bu şekilde t-Soft e-ticaret sistemini kullanan yüzlerce e-ticaret sitesi, her gün on binlerce ziyaretçi almakta ve bunları satışa dönüştürmektedir.

Fiyat Karşılaştırma Sitelerinden Ziyaretçi Alın

T-Soft e-ticaret yazılımı temel özelliklerin yanında onlarca küçük detayla, arama motorlarına, e-ticaret sitesi ile ilgili içeriği doğru bir şekilde iletmekte, bu şekilde t-Soft e-ticaret sistemini kullanan yüzlerce e-ticaret sitesi, her gün on binlerce ziyaretçi almakta ve bunları satışa dönüştürmektedir.

Web Servisler İle Bütünleşik Çözümler

T-Soft, gelişmiş web servis alt yapısı ile, tüm ticari yazılımlar, farklı e-ticaret siteleri, masaüstü uygulamalar ile problemsiz entegre olabilir, farklı ihtiyaçlar için ara çözüm, başlangıç uygulaması veya ziyaretçi erişim ara birimi olarak kullanılabilir.

Genel Merkez

Topkapı Maltepe Yolu T-Soft Plaza No:42 Topkapı / İstanbul / TÜRKİYE
 

Ar-Ge

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 Esenler / İstanbul / TÜRKİYE
 

(212) 48 000 48

©2003-2014 T-Soft E-Ticaret Sistemleri
T-Soft bir markasıdır.