AKAKCE.COMAKAKCE.COM
Alıcı müşterilere kolay ulaşın, satışlarınızı artırın!

 

AKAKCE.COM

akakce.com bir fiyat arama motoru ve Internet alışveriş rehberidir. Amacı, Internet alışveriş sürecinizde size yardımcı olmaktır. Çok ürün, çok fiyat ve çok seçenek ile alışveriş kararını vermenizi sağlamak, böylece hem size hem de ülkemizdeki Internet perakendeciliğinin gelişimine katkıda bulunmaktır.

akakce.com üzerinden sağlanacak doğru, tarafsız ve güncel bilgi ile daha "akıllı" alışveriş yapabilirsiniz.

akakce.com 3 Kasım 2000'den beri kesintisiz olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

akakce.com ne işime yarar?

Alışverişte Internet dünyasının avantajlarını yakalamanıza yarar.

Akıllı kararlar verebilmeniz için size ürün, mağaza ve fiyat bilgileri sunar. Siz de bu bilgileri kullanarak Internet üzerinden alışveriş yapıp yapmamaya ya da nereden yapacağınıza karar verirsiniz. Kısacası, gerçek dünyada mağazaları tek tek dolaşarak yapabileceğiniz karşılaştırmalı alışverişi, Internet dünyasında bilgisayarınızın başında yaparsınız.

akakce.com, sizi yalnızca 2 adımda aradığınız alışveriş bilgisine ulaştırır.

Birinci adımda, ilgilendiğiniz kategoride size en uygun olan ürünü seçersiniz. İkinci adımda, bu ürüne ait ülkemizdeki Internet mağazalarındaki en güncel fiyat bilgilerine ulaşırsınız. Üstelik, daha kolay karşılaştırabilmeniz için, mağazaların liste fiyatları KDV dahil hale getirilerek ve gerekli durumlarda günlük TCMB efektif döviz satış kuru üzerinden Türk Lirası'na çevrilerek size sunulur. Sonuç olarak, elinizde bir hesap makinesi ile web siteleri arasında dolaşmak zorunda kalmaz, içinizde "acaba daha uygununu bulabilir miydim ?" gibi bir kuşku taşımazsınız. Tabi ki her zaman en ucuz mağazadan alışveriş yapmanız gerekmez, ama güvendiği bir yerden uygun bir fiyata alışveriş yapmayı kim istemez ki ?

İsterseniz, gerçek dünya alışverişleriniz için de akakce.com'a danışabilirsiniz.

Köşebaşındaki mağazadan alışveriş yapmadan önce de akakce.com'daki fiyatlara bir göz atabilir, daha doğru karar verebilirsiniz. Bu arada, zaman zaman akakce.com'da listelenen fiyatlardaki farklılıklarından yararlanıp önemli avantajlar yakalayabilirsiniz. Internet üzerinden alışverişi henüz yeterince güvenli bulmuyorsanız, belki bu şekilde siz de daha çok bilgi edinerek, bilmediğiniz bir şeyden kormaktan kurtulursunuz.

akakce.com'un size sağladığı bilgiler tamamen tarafsız ve günceldir.

Çünkü akakce.com, robotik arama teknolojisiyle, doğrudan Internet mağazalarının kendi web sitelerinden fiyat bilgilerini toplar. Bu arama sırasında da, mağazaların yasalara uygun ve teknolojik olarak düzgün işletilmesinden başka bir kriter gözetmez. Hiç birini diğerine tercih etmez. Fiyat bilgileri günlük olarak, hatta gerektiğinde gün içinde birkaç kez güncellenir. Siz de en uygun alışveriş kararını buna göre verebilirsiniz.

akakce.com'un size sağladığı servis tamamen ücretsizdir.

Dolaylı ya da dolaysız bir şekilde kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmez. Bir yerlerde gizlenmiş para toplama noktaları yoktur. Öte yandan, tabi ki akakce.com da ticari bir girişimdir. akakce.com'un gelirleri yalnız ve yalnız reklam ve yönlendirme gelirlerinden oluşur.

 Diğer