Ürün Yorum Puanının Detay Sayfasında Gösterimi Sağlanmıştır T-Soft e-ticaret
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürün Yorum Puanının Detay Sayfasında Gösterimi Sağlanmıştır

Ürün Yorum Puanının Detay Sayfasında Gösterimi Sağlanmıştır

T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Yorum Puanının Detay Sayfasında Gösterimi Sağlanmıştır E-ticaret siteniz yeni özellikler ile daha da güçlü!

E ticaret siteleri tüketicinin satıcının satıcıyı doğrudan görmediği için satın alma kararında zorlandığı satış mecralarıdır. Bununla birlikte e-ticaret sitesinde alışveriş yaparken, müşterinin farklı müşterilerinin de görüşünden haberdar olması onu cesaretlendirir.

Ayrıca bir e-ticaret sitesinde, ürünler ile ilgili yorumlar ne kadar çok ise, psikolojik olarak o sitenin çok tercih edildiği algısı oluşur.

T-Soft eticaret sistemi bu noktada bir çok imkan sağlamaktadır.

Ürünler içerisinde yorum yapılabilmekte,

Ürün sayfalarında Facebook yorumları eklenebilmekte,

Mutlu müşteriler modülü ile, e ticaret sitesinden memnun müşteriler gösterilmekte, başka müşterilerin görüşleri alınabilmektedir.

Ürün yorumları sayfasından e-ticaret sitesi içinde yorum yapılan ürünler toplu olarak gösterilmekte, böylece müşterilerin yorumlanan ürünlere kolay ulaşma imkanı olmaktadır.

Blok yönetiminden Yorum Alanlar bloğu ile, sitenin değişik yerlerine yorum alan ürünlerin gösterildiği bölümler eklenebilmektedir.

Ayrıca müşterileri şevklendirmek için yorum yapan üyelere puan verilebilmekte, bu puanlar belirli bir tutarı aştığında indirim çekine dönüşebilmektedir.

Ürünlere yapılan yorumlarda, müşteriler yorumlara puan verebilmekte, bu puanların ortalaması da gösterilmektedir.

Her yapılan yorum da, diğer üyeler tarafından inandırıcılık noktasında Evet / Hayır olarak onaylanabilmektedir.

Ve sayamadığımız bir çok özellik ile T-Soft e-ticaret yazılımı diğer konularda olduğu gibi yorum özellikleri bakımından da, rakipsiz ve eşsizdir.

Son eklenen özellik ise, ürün yorumlarının ortalama puanını, ürün adının hemen üstünde, dikkat çekici olarak göstermeye imkan tanımaktadır.

Aşağıda yer alan resimde görüleceği şekilde, ürün yorumları ve puanı görünmekte, isteyen müşterilerin yorum yazması teşvik edilmektedir.

Ürün yorum puanının, üst bölümde gösterilmesi isteğe bağlıdır, arzu eden müşterilerimiz e-ticaret sitesi yönetim panelinde, Ayarlar / Genel Ayarlar / Ürünler Sayfası ayarları içerisinde, Ürün Detay Sayfasında Yorum ve Değerlendirilme Görünsün seçeneğini aktif edebilirler.

T-Soft e-ticaret sistemleri ile daima ileriye...

Yazan:
Konu: Ürün Yorum Puanının Detay Sayfasında Gösterimi Sağlanmıştır
Açıklama: T-Soft e-ticaret sistemlerinde yeni bir yazılım geliştirmesi daha; Ürün Yorum Puanının Detay Sayfasında Gösterimi Sağlanmıştır
Yazan: T-Soft Destek
14.12.2013