KOÇAK GOLDKOÇAK GOLD
Tedarikçi entegrasyonu ile ürün çeşitliliğinizi artırın!

 

KOÇAK GOLD

WebAdresi: http://www.kocakgold.com
Kategori: Takı & Aksesuar, Mücevher,
Yetkili: FRV KUYUMCULUK VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Telefon: 0212 514 81 11 (10 hat)
Fax: 0212 514 81 21

Uluslararası piyasalarda 14 ayar grubu ve pırlantalı ürünleriyle tanınan firmamız, iç piyasada ise 14 ayar ve pırlantalı ürün grubunun yanı sıra 22 ayar grubuyla ciddi bir müşteri portföyüne hizmet veren bir kuruluştur. Sürekli yenilenen altın takı trendlerini yakından takip eden Koçak Gold, uluslararası altın fuarlarını ve bu alanda trend belirleyici merkezleri izleyerek ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmıştır. Bugün son moda altın takı tasarımlarına Koçak Gold bünyesinde kolaylıkla erişilebilmektedir.

Koçak Gold 14 ve 22 ayar altın grubunda iddialı olduğu kadar pırlantalı ürün konusunda da uzmanlaşmış, tercih edilen bir marka yaratmıştır. Koçak Pırlanta markasıyla tüketicilerin beğenisine sunulan pırlantalı mücevherler kalitesi, modern ve geleneksel çizgileri birleştiren tasarımlarıyla sektöre farklılık katmıştır.

50 seneyi aşkın kuyumculuk tecrübesi ile müşterilerine, özgün, yüksek kaliteli, modaya uygun, tam ayar garantili çok geniş ürün yelpazesi sunabilen markamız, her ürün grubunda sürekli ürettiği yeni koleksiyonlar ve modellerle mağazalarının daima son tüketici tarafından tercih edilen olmasını sağlamaktadır.


Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında Bulgaristan,Romanya, Slovakya, Sırbistan, Macaristan, Polonya, Litvanya, Özbekistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Batı Avrupa gibi ülkelerde bilezik, zincir, alyans, yüzük, küpe, kolye, kolye ucu, broş ürünlerimizi, her renk altın kullanımı ile hazırlanan geniş koleksiyonlarımızı bulmak mümkündür.

 Diğer Ent.