HEDİYE DENİZİHEDİYE DENİZİ
Tedarikçi entegrasyonu ile ürün çeşitliliğinizi artırın!

 

HEDİYE DENİZİ

WebAdresi: http://www.hediyedenizi.com
Kategori: Takı & Aksesuar, Parfüm & Deodorant, Kırtasiye, Oyun, Oyuncak, Hırdavat, Hediyelik Ürünler,
Yetkili: HediyeDenizi İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Telefon: 0212 539 7610
Fax: 0212 556 0978

http://www.tsoft.com.tr/images/entegrasyon/hediyedenizientegrasyonbilgi.gifTürkiye'nin En Büyük Online Hediye Sitesidir. 2005'ten beri e-ticaret sitesi olarak faaliyette bulunan, evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize zevkle hediye seçip, siparişlerinizi hızlıca göndermenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.

Türkiye'nin En Büyük Kişiye Özel Hediye Üreticisidir. Satışa sunduğu tüm kişiye özel ürünleri, profesyonel üretim ekibi ile özel makinalarda bünyesinde hazırlar ve aynı gün kargoya teslim eder.

Türkiye'nin Bayilik Veren Yegane Sanal Mağazalarındandır. Kurumsal bayilikte ürünlerini %30 indirimli paylaşıma açmış ve kazanç ortaklığı sisteminde seçilebilir ürün pencereleriyle bir yeniliğe imza atmıştır.

Türkiye'nin En Hızlı Online Hediye Sitesidir. Hızlı ve modern alt yapısı sayesinde binlerce ürünü birkaç saniyede fiyata, duruma, cinsiyete ve yaş aralığına göre eleyip, kısa zamanda sıradışı sürprizler hazırlamanıza yardımcı olur. Beğendiğiniz ürünü havale, kredi kartı, posta çeki, kapıda ödeme, peşin veya taksitle gibi sistemlerle satın almanıza olanak tanır. Satın aldığınız tüm ürünleri ücretsiz olarak hediye paketi + notuyla şık bir şekilde, hediye edilmeye hazır bir halde ofisten teslim-kargo-motokurye-ekpress kurye seçenekleri ile alıcısına teslim eder.

Hediyedenizi.com dan satın alınan ürünler, kıpkırmızı göz alıcı paketleriyle gülen yüzlerin vesilesidir.

 Diğer Ent.