Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
E-Ticaret Referanslarımız
sahranur.com
Siteyi Ziyaret Et
Tesettür giyim ürünleri satışı yapılan e-ticaret sitesi Telefon :
Hakkında

Tesettür giyim sektörü her geçen gün büyümekte olan bir pazardır ve her büyüyen sektörde olduğu gibi bu sektörde de büyümeyle orantılı olarak yeniliğe, farklılığa ve değişime olan ihtiyaç da artmaktadır. İşte bu noktada Sahranur, siz potansiyel müşterilerine tesettür giyim modasının en yeni,en şık ve en farklı tasarımlara sahip ürünlerini sunmayı kendisine ilke edinmiş bir e-ticaret sitesidir.

Özel günlerin en çok tercih edilen, sizleri o gününparlayan yıldızı yapacak tesettür abiye ve tesettür elbise modellerine, sıradan günlerde tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği tesettür tunik, gömlek ve etek modellerine, kış mevsiminin dondurucu soğuklarında içinizi ısıtacak tesettür kap ve tesettür pardesü modellerine, tesettürlü bayanların senenin tamamında yaz-kış ayırmaksızın giydiği ferace modelleri, Şal Modelleri, sizlerin en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaşmanız için elinden geleni yapmayı kendinemisyon edinmiş istanbul Sahranur, siz müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Yeni Ürünler Sahranur müşterilerinin her türlü görüşlerine, tavsiyelerine, eleştirilerine açık olup bunlardan çıkarımlar yaparak kendilerine en iyi sunmayı amaçlamaktadır.

Sektördeki her türlü değişikliği ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız bunları en kısa zamanda siz müşterilerimize de ulaştırmayı en önde gelen görevlerinden biri olarak belirlemiştir. Sahranur, bu büyüyen ve gelişen tesettür giyim pazarında tüm yeniliklere ayak uydurmayı, değişiklikleri yakından takip edip, sizlerden de gelenleri göz ardı etmeyip dikkate almayı, sürekli en iyiyi sunan, faaliyet halinde bulunduğu sektöre değer katan, pazardaki en inovatif ve en interaktif firma olmayı kendine vizyon edinmiş bir e-ticaret spor tesettür genç tesettür sitesidir. Sahranur Moda Tabii ki tüm bunlar siz müşterilerimizin desteği, bize olan güveni ve inancı ile gerçekleşecektir.

Bulunduğu Kategoriler
T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13ŞİŞLİ / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ege Bölge Müdürlüğü
+90 232 335 03 90
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2019 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية