Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
E-Ticaret Referanslarımız
www.imza.com.tr
Siteyi Ziyaret Et
1985 den bu yana Erkek giyimine bir çok mağazasıyla yön veren İmza, T-Soft altyapısını tercih etti. Telefon :
Hakkında

Hatay Kırıkhan İlçesine bağlı Baldıran Köyünde doğup büyümüş, "Taşkınırmak" soyadını taşıyan 4 kardeşin ticari yaşamları, 1985 yılında bir pazar tezgahında manifatura ürünlerinin satışıyla başlar.

Ticaret Kırıkhan’a taşınır, pazar tezgahı ise mağazaya dönüşür. Hedefler büyütülerek Adana’ya gidilir. Beraberinde işin kapsamı da büyür ve toptan satışa başlanır. Sonraki adres İstanbul, ardındaki hedef ise İmza ile markalaşmaktır.

İmza marka gelişimi boyunca kalite anlayışından vazgeçmeden büyümeyi ilke edinmiştir. Bu kadar kısa sürede markalaşma sürecini oluşturan ve emin adımlarla yoluna devam eden Taşkınırmak A.Ş. Adana'da kurmuş olduğu tesislerde ceket ve gömlek üretimini yapmakta ve Genel Müdürlük, Fabrika ve Perakende Satış Mağazalarında 400 ün üzerinde personelin istihdamını sağlamaktadır.

İmza markalı ürünlerin arkasındaki Taşkınırmak A.Ş., bu gün itibariyle Türkiye genelinde 53 mağaza ve 150 yi aşkın bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İmza koleksiyonlarında klasik, casual ve ceromony ayırımı ile üç ana bölümde hedef kitlesindeki erkeklerin hafta içi, hafta sonu ve özel günlerindeki kıyafet ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Taşkınırmak A.Ş., erkek giyim alanında ki çalışmalarına, kalite anlayışından vazgeçmeden işine nitelik kazandırarak, ulusal ve uluslararası alanda büyüyerek devam edecektir. Yaşadığı toprakların değerinin farkındalığı ile kendi üretimi dışında %100 yerli üretici ile çalışan Taşkınırmak A.Ş., kullanılan malzeme ve aksesuarlarda zorunlu kalmadıkça ithalat yapmamaktadır.

Taşkınırmak A.Ş. klasik erkek hazır giyim sektöründe hem satış hem de üretim alanında müşteri odaklı, kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile çalışan ve tedarikçileriyle mutlu bir organizasyon olmayı hedefliyor.

T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13ŞİŞLİ / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ege Bölge Müdürlüğü
+90 232 335 03 90
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2019 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية