Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
العربية
E-Ticaret Referanslarımız
erendemiroutlet.com
Siteyi Ziyaret Et
Mutfak için küçük ev aletleri ve malzemeleri satışı yapılan e-ticaret sitesi Telefon :
Hakkında

Yaşar Erendemir, 1937 yılında Kayseri’de doğmuştur. Kayseri’nin köklü ve saygın ailelerindendir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Erendemir Şirketler Grubu ilk olarak, Hasan Erendemir tarafından 1936 yılında Katrancılar Çarşısında Erendemir Ticaret adı altında aile şirketi olarak kurulmuştur. İlk olarak hırdavat, tuhafiye, kırtasiye, züccaciye ve baharat satmaya başlamıştır.1958 yılında Teknik Dikiş Sanayi Ltd. Şti İplik Fabrikasını kurmuştur. 1964 yılında, Yaşar Erendemir tahsilini ve askerlik görevini bitirdikten sonra ağabeyi Hasan Erendemir’in vefatı ile şirket yönetimini devralmıştır. Genç girişimci, ileri görüşü ve ticari zekası ile kısa sürede yeniliklere adım atmıştır. Ticari hayatı Kayseri ile sınırlı kalmayıp İstanbul’da çatal kaşık imalatına başlamış ve Tahtakale’de fabrika satış mağazası açmıştır. Bu işlerin yanı sıra; mobilya ve birçok farklı sektörlerde de imalat yapmıştır.

Ülkemizdeki ihtiyaçları karşılamak adına, 1965 yılında düdüklü tencere, elektrikli fırın, elektrikli tost makinesi, katmer sacı, ütü, soba ve boru fabrikası kurmuşlardır.İmalatın yanı sıra işlerinin büyümesiyle mağzalar zinciri kurmuştur.O yıllarda Erendemir Şirketler Grubu 9 büyük şirketi, Ankara ve diğer şehirlerdekibölge müdürlükleri ile bünyesinde büyük bir araç filosu, geniş personel kadrosuile Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

1990 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 15.000m2 lik alanda bugün faaileyitlerine devam eden fabrikayı kurmuş, pazarlama ve üretim işlerinin tek bir yerden kordine edilmesi için genel merkez buraya taşınmıştır. Fabrikada; katı yakıt sobaları, elektrikli yuvarlak fırınlar, katmer sacı, elektrikli ısıtıcılar ve gazlı ocak üretimi yapılmaktadır.

Yaşar Erendemir Şirketler Grubu; Yaşar Erendemir’in oğulları Aydemir, Erdem ve Ersin Erendemir’le birlikte burada faaliyetlerine devam etmektedirler.

Erendemir Şirketler Grubu her geçen gün büyüyen yurtiçi pazarı ve ihracatı ile Türkiye ekonomisine yıllardır katkı sağlamaya devam etmektedir.

T-Soft Sosyal Medyada
İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
Genel Müdürlük
Esentepe Mahallesi, Haberler Sk. No:13ŞİŞLİ / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
İstanbul Ar-Ge Merkezi
YTÜ Teknopark
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anadolu Ar-Ge Merkezi
KSÜ Teknokent
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Operasyon Merkezi
Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Ege Bölge Müdürlüğü
+90 232 335 03 90
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2019 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
Türkçe
Türkçe
English
العربية