E-Ticaret Referanslarımız bayramogluyemun.com

E-Ticaret Referanslarımız
Karar Vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir. KENDİMİZE DE MÜŞTERİLERİMİZE DE GÜVENİYORUZ

1987 yılında bölgesinde ilk özel yem fabrikasının temellerini atan Bayramoğlu Group yıllara sair faaliyet alanlarını genişleterek; Un, Yem, Lisanslı Depoculuk ve İnşaat olmak üzere dört farklı sektörde müşterilerine üstün teknoloji, güvenilir marka kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Değişimin ve gelişimin öncüsü olan Bayramoğlu Group, sahip olduğu tecrübe ve ileri teknoloji yatırımları ile her zaman öncü ve referans marka olmuştur.

Günlük 800 ton yem ve 400 ton un üretim kapasitesine sahip olan fabrikalarımız, zamanımızın en modern teknolojisi ile donatılmıştır. 45.000 ton kapasiteli lisanslı depoculuk işletmemiz Aziziye Lidaş çok kısa bir sürede faaliyetine başlayacaktır. Bayramoğlu Group tüm faaliyet alanlarında olduğu gibi inşaat sektöründe de uzun yıllar sanat eserleri üretmiş ve en prestijli marka değerini almıştır. 


Bulunduğu Kategoriler
Benzer Kategorilerde Yer Alan E-Ticaret Projelerimiz