Close Menu
English
Türkçe
English
العربية
ABOUT US
Who Are We?

Tekrom Teknoloji A.S. was founded in 2003. We are young engineers who do not know boundaries. Our company has not been established by a capital group and has not received any investment so far. Our power comes from over 2,000 customers who believe in us. We are doing just one job for over 15 years and we give all our energy to our business. We are developing our technology with our gain.

We are the leader in the Turkish e-commerce market and we provide software services to the best companies. We believe in the power of Anatolia. We opened up to Anatolia to discover our young people who produce value when given the opportunity. We do not expect global competitors to enter the Turkish market with the strength we have from these lands and we challenge the world by settingtling in Silicon Valley.

We want to be a light for our young entrepreneurs who have dreams. As of 2016, we are employing over 70 payroll employees. We choose our colleagues from candidates who do not have the limits of their dreams. In our ecosystem, dozens of freelancers provide job opportunities and we are spreading e-exports for USD 500 billion export target in line with the targets of 2023.
Yıldız Technical University TEKNOPARK
R&D OFFICES While continuing our operational services in headquarters in Istanbul Topkapı , Yildiz Technical University Technopark R & D Center is established with 20 engineers, which is established to develop technology concentrating only on technology development and eliminating external contact. In order to evaluate the energy of the young people who champ at the bit, our company has served a second R & D center in K.Maraş Sütçü Imam University Technopolis by taking the hit for the development of Anatolia. Today, 20 of our engineers are working in this office.
K.Maraş Sütçü İmam Universtiy/span> TEKNOKENT
DATA MINING

Each new product has to have features in the previous manufactured products. Many products can not come out of this coil and follow the properties of the products that have been produced all the time throughout the life cycle. For countries such as Turkey, who are 10 years behind e-commerce technology, this problem is bigger. In parallel with the increase of T-Soft facilities, the R & D unit has passed through a lot of illusions and has been continuing R & D work of the newest technologies on the other hand. The two issues are their top priorities; BigData and DataMining. Since 2011, our R & D activities focusing on these two subjects have been continued with the support of TÜBİTAK - TEYDEB under the consultancy of the most expert academicians in the field of our country.

This architecture that T-Soft has developed over many years and built on its foundations is that most major companies focus on today

T-Soft is ready for tomorrow's technology!
Never stop growing

In our country where economic fluctuations are frequent, it takes a share in commercial enterprises. T-Soft has continued to grow steadily since the day it was founded, has grown out of challenging periods by producing good service and developing technology.

Over the past 4 years, Fast50 has been ranked top among Deloitte's fastest growing technology companies. Again,we hace been continuing to increase its ranking in Bilisim 500 for 4 years.
T-SOFT INC.
SUCCESS İS İN THE HANDS OF BELİEVERS, NOT FİRST-TİME BEGİNNERS

Turkey, which met with e-commerce 10 years later from more developed countries, quickly closed the gap with its dynamic, determined and hardworking engineers. T-Soft, aiming to be an example in the Turkish software sector, not only has reached the point of being the leader in the inner market, but also has reached the point where the software has been thrown into the silicon vadis. Started to work on infrastructure in late 2015 and started to develop products for global market in the beginning of 2016 as T-SOFT INC.

A process was started to get share in world e-commerce market with products to appeal to enterprises in different segments. T-Soft e-commerce software is targeted at large-scale businesses and will serve the entry-level JETTYCART e-commerce solution.
E-EXPORT

Güçlü bir ekonomi için, dışa bağımlılığın azalması, ülkenin mali açıdan güçlü olması gerekmektedir. Çözüm imkanı olan her işletmenin ihracat yaparak, ülkeye döviz girdisi sağlamasıdır. Girişimcilerin çok uzak olduğu bu konuyu anlatmak, onları bilinçlendirmek, teknik süreçleri kolaylaştırmak için e-ihracat seferberliğini başlatarak, etkinlikler ile pekiştirmekte, eğitimlerle hayata geçirmekteyiz.

Bu konuda çözüm ürettiğimiz paydaşlarımız ile, tahsilattan sevkiyata, tüm ihracat prosedürlerinden yazılıma kadar her detay düşünülmüş ve hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan müşterilerimizin ihracat yapabilmelerine imkan sağlanmıştır.

“Aç Kanatlarını Türkiye – Sen Kazan Ülken” Kazansın sloganı ile e-ihracatı yaygınlaştırmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

Gelecek nesillerimizin, bağımsız bir ülkede, huzur içinde yaşayabilmeleri için, yaşadığımız müddetçe bu uğurda çalışmaya devam edeceğiz.
SOSYAL SORUMLULUK

E-ticaret’in yaygınlaşması, kayıt dışı ticaretten, istihdam imkanlarına kadar büyük önem arz etmektedir. E-ticaret pazarının lideri olarak pazarı büyütmek noktasında, 2013 ve 2014 yıllarında Aç Kanatlarını Türkiye projesi ile 30 farklı şehirde milyonlar ile buluştuk, e-ticareti anlattık, 8 şehrimizde ticaret odalarında girişimcilere konferans verdik. 3 Sene üst üste Cebit Bilişim Eurasia’ya katıldık, her yıl düzenli olarak farklı fuarlarda stant açarak geniş kitleler ile e-ticareti konuşmaktayız.

T-Soft olarak, e-ticaret sektöründen kazanç sağlarken, sosyal sorumluluğumuzu unutmamız mümkün değildi. Günü geçirmenin değil, geleceği yaşatmanın kaygısıyla, teknoloji ile e-ticaret ile şirketleri buluşturmak, iç pazarda tecrübe edinmelerini sağlayarak, e-ticaret ile dünyaya açılmalarını sağlamak vazifemiz;
Her girişimin, dünyanın her yerine, kendini tanıtabilme imkanı olduğunu ve tüm tecrübemizi aktarmaya hazır olduğumuzu anlatmak derdimiz…
EĞİTİME YARDIM

E-ticaret sektörünün büyümesini yavaşlatan en büyük faktör, birçok sektörde olduğu gibi nitelikli iş gücüdür. Memnuniyetsiz müşterilerin büyük bir kısmı bu sebepten oluşmaktadır. Yine e-ticaret yapmaktan vazgeçen girişimcilerin de en büyük probleminin aynı olduğu görülmektedir.
T-Soft, bu konuda sorumluluk alarak, T-Soft Plaza’da hizmet veren E-Ticaret Akademi ve Bumerang Akademi’yi kurmuştur. Akademimiz, farklı kategorilerde eğitimler vererek, hem müşterilerimizin istihdam sorununu çözmeye yönelik faaliyetlerde bulunmakta, hem de mevcut çalışanlarının farklı alanlardaki bilgi seviyesini yükseltecek eğitimler vermektedir. E-Ticaret Akademi bünyesinde, genel e-ticaret, e-ticaret hukuku, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, yazılım teknolojileri, T-Soft panel kullanımı gibi konularda eğitimler verilmektedir.
%100 YERLİ

T-Soft eticaret yazılımı, 2003 yılından bu yana tamamen özgün olarak geliştirilmektedir. Hiçbir yazılım temel alarak geliştirilmemiş, hiçbir yazılımdan esinlenme olmamıştır.Yıldız Teknik Üni. Teknoparkı ve KSÜ Teknokenti içerisinde 2 ayrı teknoloji geliştirme bölgesinde, 40 kişilik bir Ar-Ge kadrosu ile dünyanın en son yazılım teknolojileri kullanılarak yazılımlarımız geliştirilmektedir. T-Soft e-ticaret, Tübitak Teydeb projesi olarak, tamamen bilimsel temellere dayandırılarak geliştirilmiş, alanında uluslararası başarıları olan akademisyenlerimizin rehberliğinde günlük kaygılar ile değil, Dünya e-ticaret pazarlarının en tercih edilen ürünü olmaya namzet bir vizyonda geliştirilmektedir. T-Soft e-ticaret yazılımı, özgün olarak geliştirildiği için, günden güne yeni özellikler ile zenginleşmekte, bu özellikler, e-ticaret girişimlerinden gelen geri bildirimler değerlendirilerek yapılmaktadır. Yazılım hazır kodlar kullanılmadığı için, hiç bir sınırlandırmaya bağlı değildir. T-Soft e-ticaret odaklı bir yazılım şirketi olduğu için, ülkemizde sektör adına bir bilgi hazinesini barındırmaktadır. 15 yıla aşkın süredir, binlerce e-ticaret girişimine hizmet vermenin getirdiği bilgi birikimi, e-ticaret yazılımının derinleşmesine ve zenginleşmesine imkan vermiştir.
Referanslarımız Grurumuzdur

Eskiler “Ayinesi iştir kişinin, söze bakılmaz!” demişler. Herkes kendi penceresinden bir konuya baktığı için, hizmet veren için doğru, hizmet alan açısından yanlış olabilmektedir. Özellikle hızlı gelişen sektörlerde, evrensel doğrular oluşmadığı için, ürünlerin sahip olması gereken özellikler belirlenmediği için hizmet alanlar ile hizmet verenler aynı dili konuşamamaktadır. Diğer yandan aynı problem yeni sektörlerde bir denetim mekanizmasının da oluşamamasından kaynaklı olarak, var olduğu söylenen ürün veya hizmetlerinin aslında bir yanıltmaca, bir kelime oyunu olabilmesi gibi durumların da sıklıkla oluşabilmesine sebep olmaktadır.

Bu veya benzeri sorunların sadece tek bir çözümü vardır; “müşteri deneyimi” Müşteriler kendilerine ne taahhüt edildiğini, sonrasında ne ile karşılaştıklarını en doğru anlatacak yegane kişi veya işletmelerdir. Hizmet verilen şirketlerin kullanım ölçeği ne kadar büyükse, ürünün başarısı o denli büyük olacaktır.

Hizmet alan müşteri adaylarının, önceliklerinin sadece fiyat olması, başka müşteri deneyimlerini göz ardı etmeleri, sektör standartlarının oluşmamasına sebep olmakta, fiyat düşürme hedefi, ürün kalitesini sürekli aşağı çekmektedir. E-ticaret yazılım sektörü bu konuda en büyük zarar gören sektörlerdendir.

T-Soft e-ticaret hiçbir zaman ucuz hizmet pazarında bir yarışta olmamış, ürününü hiçbir zaman ucuza satmaya çalışmamış, hiçbir zaman ürün kalitesini ikinci plana itmemiştir. Global hedefleri doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmiş, ürünü pazarın en pahalı ürünü olmasına rağmen, sektörün teveccühünü kazanmış ve binlerce büyük işletmeye hizmet verir hale gelmiştir.

T-Soft e-ticaret kullanıcılarının ciddi bir oranda T-Soft’u tercihi, öncesinde başka bir yazılım kullandıktan sonra olmuştur. İlk başta fiyat vb. farklı öncelikler ile başlayan e-ticaret deneyimi, birgün keskin bir karar verme mecburiyeti haline gelmiş, “Ya tamam ya da T-Soft ile devam” noktasında tercihlerini T-Soft’tan yana kullanmışlardır. İyi bir yazılım soğuk havada bir kıyafet, yola çıkarken bir taşıyacak bir araç, yağmurda bir şemsiye kullanmak gibidir. Olmak zorunda değildir, ama sahip olmadan da başarmak çok çok zordur.

Alışveriş merkezlerinde yer alan birçok marka, Telekom operatörleri, holdingler yıllardır T-Soft e-ticaret ürünlerini kullanmaya devam etmektedir. Referanslarımıza ulaşmak için Tıklayınız
Sadece Bir Yazılım Değiliz, Bir eTicaret Ekosistemiyiz

Bir yazılım şirketi ne kadar büyük olursa olsun, yapabilecekleri sınırlıdır, başarısı ile konsantrasyonu ölçüsünde olacaktır. Dünyanın başarılı projelerinin en büyük ortak özelliği, platformlarını zenginleştirecek uygulamalara imkan vermeleri ve onlarca farklı yazılımcının geliştirdiği uygulamalar ile yazılımların yapılabilirliğinin çok geniş bir çerçeveye ulaşmasıdır. T-Soft 2007 yılında ilk versiyonunu çıkardığı web servisleri ile bu kapıyı aralamış, arayüz kodlarında düzenlemeye izin vererek imkanları artırmış ve kendi uygulama marketini hazırlamıştır. Bu uygulama marketi sayesinde bir çok freelance-serbest çalışan yazılımcının da gelir elde etmesine imkan sağlanmış aynı zamanda müşterilerimizin çok farklı beklentilerinin çözüm bulması imkanına kavuşulmuştur.

5 yıl içinde hedefimiz T-Soft uygulama marketi ile 1000’den fazla ürünün müşterilerimiz ile buluşması ve bu market üzerinden 50 milyon USD’lik bir ticaret hacmine ulaşmaktır.
Müşterilerimiz Yatırım Alıyor

15 yıldır aralıksız büyüyoruz, ancak sadece T-Soft’un kendisi büyümüyor, müşterilerimiz ile birlikte büyüyoruz. Yazılımımız ve imkanları geliştikçe müşterilerimizin daha rekabetçi ticaret yapmalarına imkan sağlıyoruz. Müşterilerimiz rakiplerinden teknolojik olarak farklılaştıkça pazar payları daha da artıyor. Kampanya senaryolarından arama motoru optimizasyon özelliklerine kadar yeni teknolojiler çok büyük fırsatları beraberinde getiriyor ve hızlı kullanılabildiği durumda büyük ticari kazançlar sağlıyor. Birçok küçük projemiz küçük yatırımlar ile büyümelerini desteklerken, milyon USD ve üzeri yatırımlar alan projelerimiz de oldu.

2005 yılı başlarında kurulan ve T-Soft alt yapısı ile ilk defa hizmete başlayan hediyedenizi.com hediye kategorisinde Türkiye’nin ilk projesi olarak faaliyet göstermekteydi. Hizmet süresince liderliği hiç bırakmayan proje, 2013 yılında Hasan Aslanoba yatırımı ile tamamen exit yaparak, milyon dolar değerlemeye ulaştı.

2010 yılında kurulan parti ürünleri ve tek kullanımlık ürünler üzerine faaliyet gösteren kullanatmarket.com 2013 yılında T-Soft altyapısına geçiş yaparak büyüme sürecini hızlandırdı. 2016 yılı içerisinde Londra Borsası'nda işlem gören en büyük 100 şirket (FTSE 100) arasında yer alan Bunzl projenin çoğunluk hisselerini satın aldı. 2014 yılı cirosu 9 milyar ABD$ olan Bunzl'ın 4 kıtada 29 ülkede faaliyetleri bulunmakta.

İnovasyonla Yaşıyoruz

Günümüzde herkesin birbirinin aynısını yaptığı bir ortamda, uzun yıllar hayatta kalabilmek mümkün olamamakta. Bu sebepten geçtiğimiz 15 yıl içerisinde sektörde e-ticaret yazılım geliştiren nice markalar geldi gitti. Çoğunun adı bile hatırlanmıyor artık. İhtiyaçları analiz etmek, farklı açılardan yaklaşmak, yeni açılımlar getirmek ve değer yaratmak, T-Soft’u geleceğe taşıyan değerlerdendir. Her inovasyon, T-Soft’u bir basamak daha yukarılara çıkartırken, müşterilerimiz için daha fazla gelir elde etme imkanı, onların da kendi müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeleri gibi sonuçlar meydana getirmektedir. Ever T-Soft Türkiye eTicaret pazarının tartışmasız lider alt yapı sağlayıcısıdır, ancak burada kalabilmenin yollarından en önde gelen parametrelerinden birinin inovasyon olduğunun fakındayız ve bunu bir yaşam felsefesi haline getirmeye gayret ediyoruz.

İnovasyonu dünyadaki gelişmiş rakiplerin inovatif çalışmalarını yerel pazarda uygulamak olarak görmek bile bir başlangıç seviyesidir belki de. Ancak T-Soft uzun yıllardır kendi ile rekabet etmekte, dünyada ilk defa ortaya koyduğu çözümler ile global rakiplerinin takibinde olmaya devam etmektedir. Örneğin bütünleşik çağrı merkezi çözümü ile e-ticaret sitesinin çağrı merkezi arandığında robotun karşılama sonrasında, siparişin sevkiyat durumunu müşteriye yazıyı sese çeviren bir teknoloji ile okuması (Detaylı bilgi için Tıklayınız) dünyada benzersiz bir inovatif çalışmadır. Yine Excel Ürün Sihirbazı ile masaüstünde hep açık bir excel dosyasında, ürünleri tek tuşla güncellemek, üzerinde düzenlemeleri tamamlayıp, yine tek tuşla göndermek (Detaylı bilgi için Tıklayınız) bu inovatif çalışmalara örnektir.

Web Servis Teknolojileri

Teknolojik gelişmeler, farklı platformların birbirine entegre olarak, uyum halinde çalışmasını zorunlu hale getiriyor. Artık hiçbir teknoloji üreticisi “Ben dış dünya ile ilgilenmiyorum. Ürünüm, müşterilerim ile benim aramdadır” diyemiyor. Entegre olmamakta ısrarcı olanlarda kısa süre içerisinde kaybolup gidiyorlar. T-Soft, 2007 yılında web servis teknolojileri konusunda ilk çözümünü çıkartmış, geçen 10 yıllık süre içerisinde aralıksız Ar-Ge yapmaya devam etmiştir. Web servisler ile bütün dünyanın ortak kabul ettiği iletişim standartları kullanılarak, yazılım ile bilgi alışverişi yapılabilmektedir. T-Soft en popüler iletişim mimarisi olan Rest mimarisi ile servislerini geliştirmektedir. Yöneticinin servisi kullananların her metodunu tek tek yetkilendirebildiği, web servisler ile yazılım üzerinde neredeyse tüm işlemlerin yapılabildiği bir düzeye ulaşılmıştır. Çok esnek kampanya senaryoları bile servisler üzerinden yönetilebilmekte, T-Soft e-ticaret yazılımının yönetici paneline alternatif bir panel bile yazılabilmektedir.

T-Soft, yazılım dünyasının bu servisleri kullanarak, kolayca entegrasyonlar gerçekleştirebilmesi için bir api konsolu hazırlamış ve hem Türkçe hem de İngilizce dil desteği ile global olarak yazılım geliştiricilerin, T-Soft ve farklı platformlar arasında entegrasyon yapmasını teşvik etmektedir. Bugün onlarca freelance çalışan ve şirketleşmiş işletmeler, T-Soft ile farklı yazılımlar arasında entegrasyonlar geliştirmekte ve bundan gelir elde etmektedir. (Detaylı bilgi için Tıklayınız)

Business Channel röportajı
E-Ticaret Konferansı T-Soft Sunumu
Bloomberg TV, Kobi Destek Programı
İstanbul Ticaret Odası, E-Ticaret Girişimciliği Semineri
Techinside, T-Soft Röportajı
Chip Online TV, E-ticaret Söyleşisi
Yıldız Teknik Üniversitesi WWW14 Zirvesi
Rehber TV, Farklı Meseleler e-ticaret
T-Soft in Social Media
Stay in contact! You can follow our campaigns and innovations through social media!
Headquarters
Topkapı Maltepe Road T-Soft Plaza No:42TOPKAPI / İSTANBUL
+90 212 48 000 48
Istanbul R&D Office
Yıldız Technical University
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Campus Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
Anatolian R&D Office
Kahramanmaras University
Avşar Mah. Batı Çevre Yolu Bulvarı KSÜ Avşar Kampüsü Teknokent Bina No:259 Kat:2 No:41 ONİKİŞUBAT / KAHRAMANMARAŞ
Support & Operation Center
Maltepe St. No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
+90 212 612 44 55
Aegean Regional Office
+90 232 461 74 80
T-Soft Inc. Headquarters
906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
+1 408 220 64 68
©2003-2017 T-Soft E-Commerce Systems. T-Soft is brand of TEKROM.
English
English
Türkçe
العربية