KAMPANYALARKAMPANYALAR
Revotas T-Soft işbirliği ile, T-Soft müşterileri özel indirimlerden ve ücretsiz ...

  Revotas T-Soft işbirliği ile, T-Soft müşterileri özel indirimlerden ve ücretsiz hizmetlerden faydalanıyorlar.

Revotas T-Soft işbirliği ile, T-Soft müşterileri özel indirimlerden ve ücretsiz hizmetlerden faydalanıyorlar.

T-Soft - Revotas işbirliği ile  Revotas, e-posta pazarlama (e-mail marketing) hizmetlerinde, ücretsiz hizmetler sunuyor ve özel indirimler sağlıyor.

Revotas T-Soft müşterilerinin e-ticaret sistemine entegre olarak gelişmiş birçok özellikten faydalanabilirler.

Örneğin ; Markalar, yeni üyelerin database`e otomatik olarak aktarım işlemini sağlayan xml entegrasyonunu ücretsiz alabilirler. Böylelikle sitenize üye olan her yeni üye otomatik olarak Revotas sistemine aktarılarak, mail gönderimlerinizde, sürekli olarak liste güncellenme sorununu ortadan kaldırmış oluyoruz.

Revotas, e-mail marketing alanında dijital dünyanın her alanında uzmanlaşmış kadrosuyla, sektörde her zaman en iyi markalarla iş ortaklığını hedefleyip, pazarlama otomasyon çözümleri sunan Türkiye'nin en gelişmiş alt yapısına sahip platformdur.

Revotas, Türkiye başta olmak üzere Amerika, Rusya, İngiltere gibi birçok ülkede hizmet ağını genişleterek, iş ortaklarına online pazarlama konusunda ihtiyaçlarına yönelik butik çözümler sunar.

Çok kanallı pazarlama çözümleriyle markaların ürün/hizmetlerini doğru hedef kitle ile buluşturup, detaylı raporlamalar ile doğru kişiye doğru mesajı göndererek pazarlama yatırımlarını artırır.

Revotas ile 2 şekilde çalışabilirsiniz;

- T soft ara paneline entegre olan Revotas mini

- Pazarlama otomasyonlarınız için Revotas plus

Revotas?ın Size Özel İndirim Paketlerini T soft ara yüzünüzden bölümler kısmındaki mesaj merkezini e-posta (Revotas mini) yi tıklayabilirsiniz.


Karşınıza gelecek sayfada paketleri incele butonu ile size uygun olan paketi tercih edebilirsiniz.


Size uygun olan paket tercihinizi yaptığınız takdirde aşağıdaki sayfaya yönlendiriliyor olacaksınız. İlgili bilgilerinizi doldurduktan sonra karşınıza gelen ödeme sayfasından ödemenizi yapıp hizmetlerimizden faydalanmaya 1 iş günü sonrasında başlayabilirsiniz.

Bu paketler haricinde bilgi almak T-soft ile full entegre olduğumuz pazarlama otomasyon çözümleri ile ilgili hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

info@revotas.com
www.revotas.com

23.06.2014 Kampanyalar