KAMPANYALARKAMPANYALAR
Alve.com T-Soft işbirliği ile, T-Soft müşterilerine 100 TL bonus kredi imkanı...

  Alve.com T-Soft işbirliği ile, T-Soft müşterilerine 100 TL bonus kredi imkanı

Alve.com T-Soft işbirliği ile, T-Soft müşterilerine 100 TL bonus kredi imkanı

T-Soft ve Alve.com işbirliği ile Alve karşılaştırma sitesinde yayınlanan 50 TL'lik krediye karşın 100 TL ek kredi T-Soft e-ticaret müşterilerine veriyor.

fiyat karşılaştırma motoru Alve.com Türkiye pazarına 2013 yılının ikinci çeyreğinde, Yunanistan'ın en büyük 10 web sitesinden biri olan Skroutz.gr'ın deneyimini ve desteğini alarak giriş yaptı.

Sahip olduğu altı ana kategorisini (teknoloji, moda-güzellik, çocuk-bebek, hobi-spor, ev- bahçe, oto-motor) sayısı gün geçtikçe artan online iş ortaklarıyla zenginleştiren Alve.com, karşılaştırmalı tek bir platform üzerinden kullanıcıların aradıkları ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmalarına olanak tanıyarak, akıllı alışverişe giden yolun kapılarını aralıyor. Bunlara ek olarak site içerisinde satın alma kılavuzlarına, uzman ürün değerlendirmelerine ve üyeler tarafından yapılan ürün ve mağaza yorumlarına yer veren Alve.com, kullanıcıların online alışveriş süreçlerinde başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan, bütünsel bir deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor. Alve Mağaza Alanı Online sipariş seçenekleri bulunan ve ek olarak ürün fiyatlarının otomatik olarak güncellendiği bir dosyaya (XML) sahip olan tüm sanal mağazaların katılabileceği Alve.com (https://merchants.alve.com/merchants), 'tıklama başına ücretlendirme' yöntemi üzerinden çalışıyor.

T-Soft müşterilerine özel olarak bir kampanya hazırlayan Alve.com, bu doğrultuda T-Soft?tan sisteme katılmak isteyen mağazalardan kayıt ücreti almıyor ve 50 TL'lik kredi yüklemesine karşılık 100 TL'lik bonus ek kredi veriyor. Sisteme giriş yapmak isteyen mağazalar Alve.com'un 'Mağaza Alanı'nı ziyaret ederek kısa ön başvuru formunu doldurabilir ve ardından sistem yöneticilerinin yönlendirmeleri doğrultusunda kayıtlarını tamamlayarak, ürünlerini tüketicilerle buluşturabilirler.

02.12.2014 Kampanyalar