Menüyü Kapat
Türkçe
Türkçe
English
MOBİL UYGULAMALAR
Neden Mobil Uygulama ?
Mobil uygulamalar sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşarak bir adım öne geçersiniz. Sadece bilgisayar başında değil telefon başındayken de müşterinizin yanında olup anlık bildirimlerle daha fazla dikkati üzerinize toplarsınız. Müşterinizle aranızda ki bağ her zaman kuvvetli kalır.
Özellikler Neler?
Mobil uygulamaya girildiğinden istenilene ulaşmak ilk öncelğimiz. Bu yüzden;
 • Filtreleme
 • Uygulama içi Arama
 • Ayrıntılı kategorileştirme
 • yaparak hızlı bir şekilde uygulama içi gezinme ve kullanıcının istediği şeyi rahatlıkla bulmasını sağlıyoruz. Bunun dışında
 • Sepet kontrolü (ürünü miktarını arttırma/ürünü silme)
 • Sipariş geçmişini/durumunu görüntüleyebilme
 • Kullanıcını ne düşündüğünü önemseyen yapımızla Yorum seçeneği
 • İnteraktif Vitrin
 • Ürün listesinde birden fazla görüntüleme seçeneği
 • Fotoğraflarda ve özelliklerde Zoom yapabilme
 • Sitenize uygun renk seçimlerinin
 • getirdiği şık tasarımla kullanıcıyı büyülüyoruz.
  En Yakın Mağaza
  Birden fazla mağazası olan veya bayileri olan işletmeler için geliştirilmiş olan mağazalar bölümü, müşterilerin kolayca bu adreslere ulaşmasına imkan sağlamaktadır. Mobil uygulama uydudan lokasyon bilgisini almakta ve müşteriye kendisine en yakın mağazaları göstermekte, mağazaların her birisinin müşterinin o anki konumuna kaç kilometre mesafede olduğunu bildirmektedir.
  Mağazaları aramak isteyen müşteriler, tek tuşlamayla mağazaları arayabilmektediler. Fiziksel olarak mağazaya ulaşmak isteyen müşteriler tek tuşla navigasyonu başlatabilmekte, alternatif navigason seçeneklerinden istediklerini başlatabilmektediler.
  Müşteriler, mağazaları isterlerse listeleyebilmekte, isterlerse de hartia üzerinde dağılımlarını görebilmektedirler.
  Mağazalara arama yapılarak ta ulaşılabilmektedir.
  Çoklu Dil Özelliği
  Çoklu dil seçeneği, sadece Türkiye’de değil, dünyada da, eticaret yazılımları için büyük bir problem olmakta, bu yüzden, bir çok e-ticaret platformu sadece kendi yerel dilinde hizmet vermektedir. Bazı e-ticaret yazılımları ise, sitenin kopyalarını alarak, her birisini farklı bir dilde yayınlayarak soruna tampon çözümler sunmaktadırlar.
  Tek bir e-ticaret yazılımından çoklu dil seçeneği ile çözüm üretebilenler de, kısmi düzenlemeler ile olduğu kadar hizmet verebilmektedirler.
   
  T-Soft e-ticaret yazılımı, çoklu dil seçeneğinde arama motoru optimizasyonundan, yönetim paneli kullanımına, api ortamından mobil uygulamalara kadar çok geniş bir perspektifte çözüm sunmaktadır.

   
  T-Soft mobil uygulama çözümlerinde, çoklu dil seçeneği kullanımı sağlanmaktadır.
  Çoklu Para Birimi İle Çalışma
  Çoklu para birimi kullanımı, Bulunduğu ülke dışına satış yapan e-ticaret siteleri ile bulunduğu ülkede birden fazla para biriminin aktif kullanıldığı e-ticaret sitelerinde yaygın olmaktadır.
  T-Soft e-ticaret yazılımında, birden fazla para birimini kullanmak mümkündür. Aynı zamanda mobil uygulamalar üzerinden de çoklu para birimi kullanılabilmektedir.
  Nihai tüketici, mobil uygulamayı kullanırken, ürün fiyatlarının görüntülenmesini istediği para birimini belirleyebilmekte ve tercih ettiği para birimi üzerinden fiyatları görebilmektedir.
  Bu sayede müşterinin en büyük satın alma kriteri olan fiyat noktasında, kafasında bir karışıklık kalmayacak kararını daha kolay verebilecektir.
  Anlık Bildirimler
  Anlık Bildirimler ile müşteriniz ile aranızdaki mesafeyi kaldırın Mobil uygulamanız ile android ve ios platformları için ayrı ayrı bildirimler yollayabilirsiniz. Anlık bildirimler ile uygulamanın kullanıldığı cihazda bir bildirim görünmekte, müşteri tıkladığı zaman uygulama içinde bir kategori veya bir ürün sayfası açılabilmektedir.
  Çoklu Dil Desteği
  Global satış yapan projelerde mobil uygulamaların da, çoklu dil desteği ile hizmet verebilmesi gerekmektedir. Mobil uygulama üzerinde birden fazla dil seçeneği bulunabilmekte, müşteri seçimine göre aktif dile göre içerik gelebilmektedir. Ek diller Latin alfabesinde olabilmekle birlikte, Kiril alfabesi, Arap alfabesi gibi farklı karakterlerde sorunsuz görünebilmekte, soldan sağa yazmalı veya sağdan sola yazmalı dillerde sorunsuz çalışabilmektedir.
  Çoklu Para Birimi Desteği
  Müşteriler farklı para birimleri ile alışveriş yapmak istedikleri durumda, uygulama üzerinde para birimi tercihlerini belirleyebilmekte ve ürün fiyatlarının uygulama genelinde tercih ettikleri para birimi üzerinden görünmesi mümkün olabilmektedir.
  T-Soft Sosyal Medyada
  İrtibatta kalalım! Kampanya ve yeniliklerimizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz !
  Genel Müdürlük
  Topkapı Maltepe Yolu T-Soft Plaza No:42TOPKAPI / İSTANBUL
  +90 212 48 000 48
  Destek & Operasyon Merkezi
  Maltepe Cad No:46-48 D:25BAYRAMPAŞA/ İSTANBUL
  +90 212 612 44 55
  Ar-Ge - Yazılım Geliştirme
  Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark D2 Blok No:104 ESENLER / İSTANBUL
  +90 212 483 71 64
  Ege Bölge Müdürlüğü
  +90 232 461 74 80
  Doğu Akdeniz Bölge Müdürlüğü
  +90 344 225 60 21
  T-Soft Inc. Headquarters
  906 Broadway, Suite 100, San Francisco, CA, 94133 USA , SILICON VALLEY
  +1 408 220 64 68
  ©2003-2017 T-Soft E-Ticaret Sistemleri. T-Soft bir TEKROM markasıdır.
  Türkçe
  Türkçe
  English