ELSESİLVERELSESİLVER
Tedarikçi entegrasyonu ile ürün çeşitliliğinizi artırın!

 

ELSESİLVER

WebAdresi: http://www.elsesilver.com
Kategori: Takı & Aksesuar, Mücevher, Saat,
Yetkili:
Telefon: 0212 520 72 91
Fax: 0212 526 81 50

www.elsesilver.com alışkanlıkların dışına çıkan ve sizin binlerce ürün içinde kaybolmanızı engelleyecek bir sitedir. Kitlesini tek ürün üzerine yoğunlaştırarak yayında olan ürünü daha iyi tanımanıza yardımcı olacaktır.

Yayında olan ürünler son trendlere uygun ve fark yaratacak ürünlerdir...

Göreceğiniz en büyük farklılık ise fiyat konusunda olacaktır. Piyasa fiyatlarının çok daha altına beğendiğiniz modeli alabileceksiniz.

Ama unutmayın! Modellerimiz sitemizin adından anlaşılacağı gibi her gün değişmektedir...

Keyifli Alışverişler…

2005  yılından beri fiziki olarak yürüttüğü her türlü Takı ve Altın grubu ürün pazarlamasını 2009 dan itbaren internet satışında yoğunlaştırmış ve bu konuda yüksek kalitede hizmet sunan ilk firma olmuştur.

 

www.elsesilver.com 'da bulunan ürünler, ilgi ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş farklı ana kategori ve alt kategoride sınıflandırılarak, önemli fiyat avantajları ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Gerek kategori yapısı gerekse gelişmiş arama motoru ziyaretçilerin aradıkları ürünlere kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Hedefimiz herkese ve her keseye uygun Takı ürünlerini sizlere ulaştırmaktır. www.elsesilver.com yalnızca internet ortamında ürün pazarlamaktadır, fiziki satış noktaları mevcut değildir, bu sayede maliyetleri düşürerek, fiyat avantajı yakalamaktadır.

Ayrıca Satış Ortaklığı  sistemini de uygulayan www.elsesilver.com site sahipleri için kazançlı öneriler getirmektedir.

Keyifli, avantajlı ve güvenli bir alışveriş için altyapısında ve operasyonel alanda sürekli yenilikler gerçekleştiren www.elsesilver.com, alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek bir adres olmak üzere çalışmalarını devam ettirmektedir.

 Diğer Ent.